Televizijos projekte „T3“ pasirodymas pelnė geriausius įvertinimus

Dalintis:

Sekmadienį vyko paskutinė „Lietuvos balsas. Kartos“ nokautų laida. Joje savo komandos dalyvius reitingavo Nomedas Kazlaus. Nors pusei dalyvių teko palikti projektą, tauragiškiai „T3“ siunčia gerą žinią.

Nokautų etape kiekvienas mokytojas savo komandos narius turėjo sodinti ant keturių sofų. Pirmoji sofa – saugiausia ir garantuojanti kelionę į kitą televizijos projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ etapą. Ketvirtoji – nesaugiausia pozicija. Dalis atlikėjų šiame etape jau turi palikti projektą.

Pirmieji scenoje pasirodė „Žvaigždžių kvartetas“, kurių pasirodymą pirmasis vertinęs Vaidas Baumila tvirtino, kad jam pasirodymas buvo puikiausias, kiti du projekto mokytojai teigė, kad kolektyvui skirtų saugią trečiąją sofą. Tačiau savo komandos narius pati vertinusi Nomeda Kazlaus nusprendė jiems skirti ketvirtąją sofą.

Antrieji sceną užėmė Rokas su Laurynu. Jie atliko Kastyčio Kerbedžio dainą „Mano meile, žinok“, sulaukdami žiūrovų aplodismentų dar nebaigę kūrinio. N.Kazlaus sakė besidžiaugianti, kad duetas kone „geria į save visas žinias“, tačiau kiti projekto mokytojai pasirodymą pavadino šablonišku. Nepaisant kilusių diskusijų, duetui mokytoja skyrė antrąją sofą.

Po dueto scena užsipildė grupės „Vartai“ nariais, kurie prieš lipdami į sceną parinktą kūrinį vadino dovana. Jie dainavo puikiai visiems žinimą grupės „Hiperbolė“ dainą „Aš taip myliu“. Talentingais profesionalais pavadinusi grupę, Nomeda Kazlaus apsisprendė – neskyrė jiems sofos. Tačiau grupė iš projekto dar nesitrauks – šią grupę į savo komandą pakvietė Gabrielė Vilkickytė.

Netrukus žiūrovams pasirodė ir Aldegundos bei Ąžuolo duetas, atlikęs dainą „Unitl I found you“. Šį pasirodymą išvydęs Vaidas Baulima drąsiai rėžė – tai geriausias mamos ir sūnaus duetas šiame projekte. Mokytojos N.Kazlaus sprendimu šeimyninis duetas sėdo ant 3-iosios sofos.

Ir galiausiai ant scenos pasirodė projekto favoritais laikoma tauragiškių grupė „T3“. Šįkart vaikinų trio atliko dainą „Sing“. Po jų pasirodymo N.Kazlaus ilgai nedvejojusi skyrė grupei 1-ąją sofą! Tai reiškia, kad grupė pasirodys kryžminėse kovose.

„Like and Share“ ansamblis su Vytautu Grubliausku atliko džiazo dainą „What‘d I say“. Savo puikiu pasirodymu grupė „uždirbo“ vietą ant trečiosios sofos. Taip įvyko pokyčiai – ant trečiosios sofos sėdėjusi Aldegunda su Ąžuolu perkelti ant ketvirtosios, o pastarąją užėmęs „Žvaigždžių kvartetas“ buvo priverstas užbaigti kelionę projekte.

Pasitempusių sūnaus Alano ir tėčio Algirdo duetas „Bagdonavičiai“ ant projekto scenos atliko itališką dainą. Tačiau nelikus laisvų sofų, jiems teko palikti projektą. Eglė ir „Samba me“ užėmė ketvirtąją sofą, nuo jos patraukdami Aldegundą su Ąžuolu.

Didysis projekto finalas, kuris vyks Kaune esančioje „Žalgirio“ arenoje, bus rodomas gegužės 12 dieną.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą