Teršėjai aktyvūs net karantino metu

Dalintis:

Teršėjai nerimsta ir karantino laikotarpiu – nedideli sąvartynai vienas po kito dygsta daugelio pamėgtose poilsiavietėse. Miškininkai guodžiasi, kad tai it kova su vėjo malūnais.  

Šiukšlintojai seniai pamėgę posūkyje už Papušynės kapinių įrengtą poilsio aikštelę „Miško kampelis“ ir už Šunijos tilto, kairėje pusėje, stovinčią pastogę „Šunija“. Neseniai miškininkai panaikino ten stovėjusius konteinerius, nes jie nedorus žmones viliojo kaip nektaras bites. Tačiau ir nelikus konteinerių šiukšlių poilsiavietėse nemažėja.

– Mačiau, kas atvežė tris juodus šiukšlių maišus ir paliko už Šunijos. Tai buvo pagyvenusi, inteligentiška pora, atvažiavusi prabangia mašina, išdidžios laikysenos, – „Tauragės kurjeriui“ pasakojo Jolanta, šią savaitę su šiaurietiškomis lazdomis vaikštinėjusi po mišką. – Abu išlipę ir dairydamiesi atidarė bagažinę ir iškrovė maišus. Susėdo ir nuvažiavo lyg niekur nieko.

Poilsio aikštelėje „Miško kampelis“ kažkieno atvežtas ir pamestas kiauras konteineris pilnutėlis, šalia jo sukrauti šiukšlių maišai su atliekomis, tikėtina, po kiemo tvarkymo – prigrūsti nukarpytų visžalių augalų šakelių, saulės energija įkraunamų suskilusių statulėlių, polietileninių maišelių ir popierių. Suaktyvėjo ir senų padangų išmetėjai. Nors poilsio aikštelėse skelbiama, kad teritorijos stebimos vaizdo kameromis, tačiau tai mažai drausmina.

Teršėjai suaktyvėjo ir kaimiškosiose seniūnijose. Adakavo kaimo bendruomenės pirmininkė Lina Maraulienė feisbuko paskyroje ragina šviesiai mėlyno automobilio vairuotoją pasiimti šiukšlių maišus, kuriuos jis paliko prie Adakavo kapinių. Priešingu atveju bendruomenės pirmininkė ketina paviešinti automobilio valstybinį numerį, priminė, kad baudos už tai gresia iki 6000 Eur. Mažonų seniūnas Jonas Samoška taip pat teigė, kad kiekvieną pavasarį iš pamiškių prirenka pilną traktoriaus priekabą senų padangų.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą