Tikrinimo punkte – pirmieji automobiliai

Dalintis:

Šiandien vidurdienį atidarytas mobilusis patikrinimo punktas iškart pradėtas naudoti pagal paskirtį. Tauragės ligoninės direktoriaus pavaduotojas Danas Masiulionis atskleidė, kad šiai dienai jau rezervuotos visos vietos.

12 val. pradėjęs veikti mobilusis tyrimų punktas jau dirba pilnu pajėgumu, į jį vienas po kito važiuoja pirmieji Tauragės apskrities gyventojai. Prie punkto juos pasitinka specialiomis apsaugomis vilkinti darbuotoja. Mašinai privažiavus, parodomas lapas, su nurodymais, kaip elgtis vairuotojui. Kiekvieną savo ir vairuotojo veiksmą darbuotoja praneša per raciją savo kolegoms. Nustačius automobilyje sėdinčių asmenų tapatybę, apie tai taip pat pranešama ir galiausiai transporto priemonei leidžiama vykti toliau – į galutinę punkto stotelę, kur specialistai paims ėminius tyrimams.

Su automobilyje esančiais asmenimis bendraujama iš arti – reikia specialiais pagaliukais imti mėginius iš nosiaryklės. Viską atlikus, leidžiama važiuoti saviizoliacijai. Aplinką prie punkto atidžiai stebi netoliese stovintis policijos pareigūnų ekipažas.

Tauragės ligoninės direktoriaus pavaduotojas medicinai Danas Masiulionis teigė, kad šiandien numatyta 30 atvykimų ir visi jau rezervuoti. Tai reiškia, kad šiai dienai daugiau naujai užsiregistruojančių nebus priimta. Manoma, kad rytoj taip pat laukia itin užimta diena.

Į šį punktą, esantį V.Kudirkos g. 2, atvykti nukreipiami Tauragės apskrities gyventojai. Paimti ėminiai bus gabenami į Šiaulius, kur bus atlikti tyrimai dėl koronaviruso nustatymo.

Primename, kad į mobilųjį tyrimų punktą vykti galima tik paskambinus karštąja linija 1808. Specialiai apmokyti konsultantai galimus viruso nešiotojus informuos, ar šie gali vykti į tokį punktą ir atlikti tyrimus.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą