Tilžės plente dviejų BMW avarija

Dalintis:

Antradienio rytą Tilžės plento ir Senvagės gatvių sankryžoje į eismo įvykį pateko du BMW markės automobiliai. Vienas jų po smūgio slydo ir vertėsi. Atvykę gelbėtojai automobilį rado „ant stogo“. Apsivertusio automobilio vairuotoją ir mažametį vaiką ištraukti iš sumaitoto automobilio padėjo pro šalį važiavę tauragiškiai.

Pasak avarijos liudininkų, šalutine Senvagės gatve važiavęs BMW vairuotojas nesustabdė automobilio ir trenkėsi į pagrindine gatve važiavusį kitą BMW. Atvykus gelbėjimo tarnyboms, moteris ir vaikas, važiavę apsivertusioje mašinoje, jau buvo išlaisvinti. Greitosios pagalbos medikai konstatavo, jog akivaizdžių sužeidimų eismo dalyviai nepatyrė. Policijos atstovai informavo, jog automobilio stabdymo kelias suprastėjo dėl slidžios kelio dangos.

– Aš važiavau Tilžės plentu ir pajutau smūgį. Mano greitis nebuvo didelis. Mašina slydo ir vertėsi. Svarbiausia, kad aš ir vaikas esame sveiki, – sakė avarijoje nukentėjusi tauragiškė. Šalutiniu keliu važiavęs BMW vairuotojas komentuoti eismo įvykį atsisakė ir piktinosi, kodėl domimasi avarija ir fotografuojama avarijos vieta.

Pasak Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės Linos Banienės, įvykio vietoje vairuotojai pildo eismo įvykio deklaraciją ir specialiosios tarnybos patrauks šalikelėje apverstą mašiną ir išvalys avarijos vietą. Daugiau informacijos apie eismo įvykį – penktadieniniame „Tauragės kurjeryje“.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

Palikite komentarą