Tradicinė mugė persikėlė į virtualią erdvę

Dalintis:

Tauragės šeimos gerovės centras savo feisbuko paskyroje pranešė, kad neįgaliųjų gaminti dirbiniai šiemet tradiciškai bus parduodami mugėje. Tik ši bus virtuali – gaminius apžiūrėti ir išsirinkti galima feisbuko puslapyje.

„Šiais metais virusas kaip koks Grinčas bando pavogti iš mūsų Kalėdas. Populiariame filme jam nepavyko, nors ir pavogė visas Kalėdines dovanėles tikėdamasis, kad šventė neateis. Taip nenutiko, nes šventinė dvasia, santykiai su artimaisiais yra svarbesni dalykai nei materialios dovanos“, – linksmai mugę feisbuke pristato centras.

Tradiciškai kalėdinė dirbinių mugė vykdavo tauragiškių vadinamame reabilitacijos centre, esančiame Prezidento gatvėje. Tačiau Tauragės šeimos gerovės centrui persikėlus į K.Donelaičio gatvę (buvusio darželio „Rūtelė“ pastatas) ir mugė šiemet vyksta ten.

Erdviose patalpose išdėlioti kruopštūs dirbiniai: lėlytės, papuošalai, lino prijuostės, kalėdiniai žaisliukai, skrybėlaites primenančios adatinės, puodkėlės, puošnūs atšvaitai ir įvairios dekoracijos. Tai gali tapti ir puikia kalėdine dovana.

Mugė. Mortos Mikutytės nuotrauka

Išsirinkus norimą gaminį tereikia paskambinti į Tauragės šeimos gerovės centrą (tel. 8 650 15 493) ir susitarti dėl atsiėmimo – taip siekiama išvengti didesnio susibūrimo, kad būtų kuo mažiau kontaktų.

Neįgaliųjų kruopščius dirbinius galima apžiūrėti čia.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą