Šį rytą tragiškoje avarijoje Tauragės rajone žuvo mama su dukra.
10.29 val. Bendrajame pagalbos centre skubios pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Tauragės rajone, ties Dunokų kaimu, įvyko eismo įvykis, automobilyje prispausti žmonės.
Į įvykio vietą buvo išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija apie įvykį perduota Kauno greitosios medicinos pagalbos stočiai, Tauragės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.
Atvykus pagalbai paaiškėjo, kad po susidūrimo su pienovežiu žuvo lengvojo automobilio „VW Sharan” vairuotoja ir kartu važiavusi dukra. Pirminiais duomenimis, moterys iš Pagėgių savivaldybės Vilkyškių miestelio.
1973 metais gimusi vairuotoja vyko su 2011 metais gimusia dukra. Mergaitė šiandien šventė 9-ąjį gimtadienį. Mokėsi Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos trečioje klasėje, jos mama dirbo tos pačios gimnazijos mokykloje.
Pienovežio vairuotojas buvo blaivus.
Pienovežio vairuotojas teigė, kad ant kelio buvo papilta degalų, dėl to kelias buvo slidus. Moteris įvažiavusi į pavojingą ruožą ėmė slysti tarsi ledu ir su automobiliu iššoko į priešpriešinę juostą tiesiai po pienovežiu.
Įvykio vietoje darbuojasi policijos pareigūnai. Duženas ir išsiliejusius tepalus nuo kelio valo ugniagesiai-gelbėtojai.
Pranešk naujieną
Prenumerata
Kontaktai

