Tyrimų punkto grafike dar yra laisvų vietų

Dalintis:

Naujienų portalams skelbiant, kad kai kuriuose mobiliuosiuose tyrimų punktuose neužtenka priemonių, Tauragėje medikai paleidžiami iš darbo vietos anksčiau, nes nėra tiriamųjų. Greitosios medicinos pagalbos stoties direktorius Nerijus Mikelionis atskleidė pastebintis vangų registravimąsi Tauragės tyrimų punkte.

Naujienų portalas 15min.lt skelbia, kad kai kurios savivaldybės neužtikrina 12 valandų nepertraukiamą mobiliųjų punktų darbo laiką. Nemaža dalis tokių punktų dirba trumpiau nei 12 val. Tarp jų – ir mobilusis tyrimų punktas Tauragėje, bene trumpiausiai šiandien dirbs Marijampolėje esantis punktas.

Punkto atidarymo dieną skelbta, kad laukiamas antplūdis – kovo 25-ąją (trečiadienį) nuo pat 12 val. iki vakaro punkto darbo laikas buvo užpildytas. Buvo užpildytas grafikas ir ketvirtadienio dienai, kuomet laukta net 60 užsiregistravusių asmenų.

Žurnalistams Marijampolės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Valdas Tumelis pasakojo, kad trūksta terpių tyrimų ėminiams paimti. Tad dirbama tol, kol jų yra. Tačiau Tauragės ligoninės vadovas Liutauras Indriuška patikino, jog Tauragėje su tokia problema nesusiduriama.

– 60, 40, 18, 25 – tiek buvo žmonių, vardinu padieniui. Tai jei nėra atvykstančių, kodėl personalas turi šalti lauke? Negalima sakyti, kad mažai sergančių. Greičiau, mažai jaučiančių simptomus. Žmonės piktinosi, kad dvi paras atsakymų reikės laukti, bet žiūrim, kad realiai tenka laukti ir ilgiau, – kalbėjo L.Indriuška.

VšĮ Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties direktorius Nerijus Mikelionis atskleidė, kad iš Tauragės apskrities dėl galimybės išsitirti skambinama vangiai.

– Registruojam visus, kurie priklauso Tauragės apskričiai. Šiandien nuo 18.20 val. dar yra laisvų vietų iki pat 19.50 val. Tarpai tarp pacientų atvykimo yra 10 minučių, tai per valandą galima priimti 6 tiriamuosius, – dėstė N.Mikelionis.

Dėl kokių priežasčių vangiai registruojamasi tyrimams, Kauno miesto GMPS vadovas spėlioti nesiryžo.

Dar penktadienį sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga priėmė sprendimą, kad kiekvienas jaučiantis karščiavimą, apsunkintą kvėpavimą ar kosėjantis gali kreiptis dėl ištyrimo mobiliuosiuose tyrimų punktuose.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą