Už 6 tūkst. eurų savivaldybė pirko dovanų kuponus ir dovanas

Dalintis:

Tauragės rajono savivaldybės administracija paskelbė dovanų kuponų ir reprezentacinių dovanų įsigijimo sutartis. Įsigytos dovanos bus skirtos bendruomenėms pagal poreikį.

Centriniame viešųjų pirkimų portale Tauragės rajono savivaldybės administracija paskelbė dviejų pirkimų sutartis. Viena jų pasirašyta su Tauragės Sporto centru. Administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė „Tauragės kurjeriui“ patikslino, kad ši sutartis nėra nauja.

„Su Sporto centru sutartis pratęsta 12 mėnesių. Dovanų kuponai įprastai naudojami kaip dovanos bendruomenėms, asmenims ar kaip prizai savivaldybės skelbiamiems konkursams. Kuponai perkami pagal poreikį“, – raštiškame atsakyme dėstė G.Rakauskienė.

Šios sutarties vertė – 3 tūkst. eurų.

Taip pat sudaryta dar viena sutartis su individualia įmone „R-sportas“ reprezentacinėms prekėms įsigyti.

„Su R-Sportu sutartis sudaroma dovanų pirkimui, kurios gali būti skiriamos bendruomenėms, organizacijoms ar įmonėms sukakčių ar švenčių proga. Dovanas galima rinktis iš parduotuvės asortimento, visuomet stengiamasi atsižvelgti į kiekvienos bendruomenės ar įstaigos (įmonės) poreikius bei vykdomas veiklas“, – plačiau nupasakojo Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė.

Sutartyje numatyta, kad savivaldybės administracija įsipareigoja įsigyti prekių už ne mažiau kaip 1500 eurų (su PVM), ir ne daugiau kaip ir už 3600 eurų (su PVM).

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą