Už dūrį į nugarą – kelialapis į pataisos namus

Dalintis:

Praėjusių metų gegužę Skaudvilės mieste vykusios išgertuvės vos nesibaigė tragiškai. Mantui Skiriui ir G.M. puolus aiškintis tarpusavio santykių, pastarasis buvo ne tik sumuštas, suspardytas, bet dar ir perdurtas peiliu. Po kruvinų muštynių girti vyrai dar sugebėjo draugiškai parūkyti.

Mantas Skirius kaltintas tuo, kad dar praėjusių metų gegužės 6-ąją sumušė, suspardė ir peiliu į nugarą dūrė sugėrovui G.M. Naktį Skaudvilėje vykusios išgertuvės Tauragės apylinkės teismo sprendimu kaltinamajam baigsis pataisos namuose.

Praėjusią savaitę paskelbtame teismo nuosprendyje teigiama, kad jau 6 kartus teistas M.Skirius savo kaltę pripažino visiškai. Kaltinamasis teismui atvirai pasakojo, kad su G.M. susitiko gegužės 5-ąją prie Skaudvilės užtvankos, kur su dar keliais draugais girtavo. Teisiamasis neslėpė gėręs visą dieną – nuo pat ryto iki kone 1 val. nakties, todėl teismui prisipažino neprisimenąs visų kruvinos nakties įvykių. Tačiau prisiminė, kad sutemus sugėrovai parvyko namo ir ten gėrė penkiese.

Muštynės kilo virtuvėje. M.Skirius sugėrovą be gailesčio talžė rankomis ir kojomis, kol po ranka pasipainiojo peilis, kuriuo jis G.M. dūrė į nugarą. Nepaisant patirtų smūgių ir sužalojimų, G.M. atsikėlus, abu vyrai dar išėjo laukan parūkyti. Po to išgertuvės tęsėsi, tačiau G.M. liko koridoriuje. Jo pasigesta tik vėliau.

Dėl kaltinamojo visiško prisipažinimo byla išnagrinėta sutrumpinto įrodymų tyrimo tvarka. Tačiau teismas nuosprendyje konstatavo, kad M.Skirius laikytinas recidyvistu, mat iš ankstesnių teismų paskelbtų nuosprendžių jokių išvadų nedaro, todėl jam skirtina laisvės atėmimo bausmė.

Tauragės apylinkės teismas jau ankstesniu nuosprendžiu Alytaus pataisos namuose bausmę atliekančiam M.Skiriui skyrė trejų metų ir 4 mėnesių laisvės atėmimo bausmę. Ši bausmė subendrinta su ankstesniu nuosprendžiu, tad iš viso vyras pataisos namuose turės praleisti pusšeštų metų.

Už G.M. gydymą Valstybinei ligonių kasai M.Skirius turės atlyginti 208,94 Eur siekiančią turtinę žalą.

Nuosprendis dar gali būti skundžiamas.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą