Už parduodamą kaimo turizmo sodybą prašo pusantro milijono eurų

Dalintis:

Nekilnojamojo turto pardavimų portale pasirodė skelbimas apie parduodamą kaimo turizmo sodybą Tauragės rajone, Griežpelkių I kaime. Skelbime nurodoma, kad už išskirtinį objektą savininkas tikisi gauti 1,5 milijono eurų.

Skelbime esančiose nuotraukose matyti, kad prekyboje – Tauragės rajone ir už jo ribų gerai žinoma kaimo turizmo sodyba, kurioje anksčiau buvo eksponuojami tautodailininko Antano Bagdono dirbiniai, būdavo rengiami koncertai, į kuriuos suvažiuodavo kviestiniai atlikėjai. Šalia sodybos veikia ir parduotuvė.

Nekilnojamojo turto pardavimų portale rašoma, kad parduodamas 1933 m. statybos ir daugiau nei 900 kv. m ploto mūrinis pastatas ir įvairūs sodyboje esantys objektai, kuriuose 18 metų buvo vykdomas verslas. Iš viso ant nekilnojamojo turto prekystalio – 9 pastatai ir didesnis nei 6 ha ploto sklypas.

Nekilnojamąjį turtą Tauragės rajone parduodantis brokeris Donatas Paulius neslepia, kad šis objektas išskirtinis ir nedažnai pasitaikantis, o panašios vertės sodybų apskritai nėra daug.

„Tauragės kurjeris“ susisiekė su sodybos savininku, tačiau jis atsisakė atskleisti sodybos pardavimo priežastis.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

3 komentarai

  1. Wow gerulis, svajoti nedraudžia, būtų pelningas verslas niekas neparduotų, nu kažkas iš kosmoso, griežpelkiai juk monakas🤣🤣

  2. Kastuvas on

    Vamzdiec nu dar to nemačiau, geriau prašytų 5 lemus🙈🤣

Palikite komentarą