fbpx

Uždarytas Panemunę su Sovetsku jungiantis tiltas

Dalintis:

Valstybės sienos apsaugos tarnyba informuoja, kad iš Panemunės į Sovetską vedantis Karalienės Luizos tiltas uždarytas. Transporto eismas nukreipiamas per Kybartus.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) skelbia, kad tokį sprendimą priėmė Rusijos pareigūnai, teigiantys, kad jų pusėje esančio tilto arka yra avarinės būklės ir ją būtina tuoj pat remontuoti, kad nekeltų pavojaus vykstančiam transportui. Tačiau reikalingus ir galiojančius dokumentus turintiems pėstiesiems leidžiama tiltu keliauti į abi puses.

VSAT turimais duomenimis, vidutiniškai per parą į abi puses per Panemunės punktą vyksta beveik 400 asmenų ir apie 300 transporto priemonių.
Lietuvos pasieniečiai rekomenduoja transporto priemonių vairuotojams vykti per pasienyje su Karaliaučiaus sritimi veikiantį Kybartų–Černyševskojė punktą.

VSAT Pagėgių pasienio rinktinės atstovė Asta Šimkuvienė „Tauragės kurjerį“ patikino, kad vasario 24-ąją Rusijai pradėjus karinius veiksmus Ukrainoje, VSAT ėmėsi papildomų priemonių Lietuvos sienos apsaugai stiprinti.

– Aukščiausias valstybės sienos apsaugos prevencinių saugumo priemonių lygis įvestas Lietuvos atsakomybei priskirtame ES išorės sienos ruože, t.y. pasienyje su Baltarusija ir Rusija. Toks neviešas priemonių, kurias įvesti yra VSAT kompetencija, planas apima sienos kontrolės, stebėjimo ir VSAT pajėgų panaudojimo veiksmus, – trumpai komentavo A.Šimkuvienė.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą