Užkirstas kelias narkotikų gamybai ir platinimui

Dalintis:

Tauragės policijos pareigūnai trečiadienį Stragutės kaimo ribose sustabdytame „Škoda Superb“ markės automobilyje rado apie 2 kg galimai narkotinių medžiagų. Įkliuvo ne tik mašiną vairavęs tauragiškis, bet ir dar du marijampoliečiai.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, turėdami informacijos, trečiadienį apie 17.25 val. Stragutės kaime patikrinimui sustabdė automobilį „Skoda Superb“, kurį vairavo policijai žinomas 25-erių tauragiškis. Pareigūnams apžiūrint automobilį, vairuotojas dalį turėtų paketų išmetė į pievą tikėdamasis, kad niekas nepastebės, tačiau pareigūnų apgauti nepavyko. Paros įvykių suvestinėje paviešinę šį įvykį Tauragės AVPK pareigūnai ne iš karto atskleidė, kokį kiekį galimai narkotinių medžiagų rado. Šįvakar paskelbtame pranešime atskleista, kad Iš viso rasti ir paimti du plastikiniai indeliai su baltos spalvos drėgna medžiaga,  t.y. apie 2 kg galimai psichotropinės medžiagos – amfetamino. Taip pat automobilyje rastas civilinėje apyvartoje uždraustas nešaunamasis ginklas – kastetas. Tauragiškiui paskirta kardomoji priemonė – suėmimas 2 mėnesiams.

Tauragės AVPK atsiųsta nuotrauka

Tą pačią dieną policijos pareigūnai sulaikė du pareigūnams žinomus iš anksčiau marijampoliečius – 27-erių ir 30-ies metų. Atliekant kratas jų automobiliuose, gyvenamosiose bei pagalbinėse patalpose buvo rasta galimai narkotinė medžiaga – amfetaminas, bei galimai įranga su psichotropinėmis medžiagomis, kuri skirta  narkotikų gamybai. Narkotinių medžiagų gaminimu įtariamam 27-erių marijampoliečiui skirtas suėmimas 2 mėnesiams, o 30-mečiui įtariamajam paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Tauragės AVPK atsiųsta nuotrauka

Pradėtas ikiteisminis tyrimas, kurį organizuoja ir kontroliuoja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

Tauragės AVPK atsiųsta nuotrauka

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą