fbpx

Užsakyti projektavimo darbai „Šaltinio“ stadioną artina prie tikslo

Dalintis:

Sužibo viltis, kad kelis dešimtmečius neremontuotas „Šaltinio“ progimnazijos stadionas pagaliau sulauks renovacijos. Tiesa, kada tai įvyks, vis dar neaišku, bet planai artėja prie realių darbų – Tauragės rajono savivaldybė pasirašė sutartį dėl stadiono projektavimo.

„Šaltinio“ progimnazijos stadiono projektavimo darbams Vyriausybė skyrė 35 000 eurų. Tauragės rajono savivaldybė pasirašė projektavimo darbų sutartį su Vilniuje registruota UAB „Atamis“. Planuojama atnaujinti bėgimo takus, futbolo, krepšinio aikšteles, įrengti paplūdimio, tinklinio, treniruoklių aikšteles, jėgos sienelę, kliūčių ruožo trasą. Atnaujintomis sporto erdvėmis galės naudotis ne tik mokyklos bendruomenė, bet ir visi sporto mėgėjai.

„Šaltinio“ progimnazijos direktorė Jūratė Lazdauskienė sakė nė neprisimenanti, kada paskutinį kartą stadionas buvo remontuotas. Kasmet jis tik kosmetiškai būdavo aptvarkomas. Rudenį jame dar sportavo moksleiviai, tačiau pavasarį, kai buvo paskelbtas karantinas, stadione nebuvo atliktas net kosmetinis remontas.

– Padažydavom, ką reikia, patvarkydavom, kad įrengimai būtų kiek galima saugūs, o ko nebeįmanoma suremontuoti – pašalindavome. Krepšinio lankų tinklus pakeisdavome. Ir šiemet padarysime tą patį, kaip tik šiandien rinksimės su kūno kultūros mokytojais aptarti, ką galime padaryti, kad dar šią vasarą žmonės galėtų sportuoti. Labai smagu matyti, kai vasarą stadionas pilnas – sportuoja ir vaikai, ir suaugę. Tik reikės pakabinti lenteles, kad draudžiama vedžioti šunis, nes stadionas tapo šunų vedžiojimo aikštele ir jau nebepateisina savo vardo, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo J.Lazdauskienė.

Progimnazijos vadovei ne kartą yra tekę įspėti į stadioną savo šunis atvedusius palakstyti žmones, tačiau dažniausiai sulaukdavo keturkojų šeimininkų atsakymų, kad ekskrementus jie surenka.

Šaltinio progimnazijos stadionas. Daivos Žebelienės nuotrauka

J.Lazdauskienė sakė nė nenumananti, kada prasidės stadiono modernizavimo darbai – savivaldybė kol kas tik pasirašė sutartį dėl atnaujinimo projekto, tačiau džiaugiasi, kad reikalai pajudėjo.

– Sportuoti nebėra kur, o savo jėgomis nesutvarkysime. Su savivaldybe kalbėjomės apie tai, kokie mokyklos poreikiai, kas, mūsų nuomone, turėtų būti atnaujintame stadione. Savo nuomonę išsakė ir treneris Gintaras Cemnalianskis. Stadionas priklauso mokyklai ir jį atnaujinus tikriausiai mokykla jį ir toliau prižiūrės, tačiau nuo visuomenės jis nebus uždarytas, – patikino progimnazijos direktorė.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės rajono savivaldybės mero patarėja Šarūnė Stasytienė, projektavimo darbus „Atamis“ įsipareigojo atlikti per 6 mėnesius nuo sutarties pasirašymo, tai yra nuo gegužės 25 dienos. Parengus projektinius pasiūlymus bus vykdomas viešinimas ir visuomenės informavimas. Tik parengus projektą bus žinoma stadiono sutvarkymo kaina ir svarstomas finansavimas bei rangos darbų terminai.

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą