fbpx

Užsienyje gyvenantis kaltinamasis į posėdį neatvyksta dėl koronaviruso

Dalintis:

Antradienį Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmuose turėjo prasidėti baudžiamosios bylos dėl avarijos, kurios metu žuvo žmogus, nagrinėjimas. Tačiau kaltinamasis gyvena užsienyje, todėl jo atstovas pateikė prašymą bylos nagrinėjimą atidėti.

Visa Lietuva pašiurpo po 2019-aisiais gegužės 28-ąją automagistralėje, Tauragės rajono teritorijoje, įvykusios avarijos, kurios metu neišvengta tragiškos nelaimės. Moters vairuojamam automobiliui apvirtus, pagalbon sustojo kitų transporto priemonių vairuotojai. Vienas padėti atskubėjusių vyrų buvo partrenktas ir mirtinai sužalotas vėliau nuo kelio nuskriejusio Y.H. automobilio.

Nors bylą antradienį jau turėjo pradėti nagrinėti Tauragės apylinkės teismas, gautas kaltinamojo advokato prašymas posėdį atidėti dėl koronaviruso. Šis prašymas buvo tenkintas ir posėdis atidėtas rugpjūčio 26-ajai.

Kaltinamasis Y.H., prokuroro Raimundo Aukštakalnio teigimu, yra Belgijos pilietis, gyvenantis Didžiojoje Britanijoje. Todėl jam atvykus dėl teismo posėdžio į Lietuvą reikėtų 14 dienų izoliuotis.

Šioje byloje – net 6 nukentėjusieji, todėl greitos baigties tikėtis neverta. Ieškinį teismui pateikė pirmoji automagistralėje automobiliu apsivertusi vairuotoja – savo patirtus išgyvenimus ir šoką ji įvertino 15 tūkst. eurų. Padėti sustojęs vyras teismui teikė 9 tūkst. eurų ieškinį neturtinei žalai atlyginti. O padėti apsivertusiai moteriai skubėjusio žuvusiojo artimieji (motina, vaikai ir žmona) teismo reikalauja priteisti 450 tūkst. eurų neturtinės žalos: žuvusiojo motina ir vaikai prašo po 100 tūkst., žmona – 150 tūkst. eurų.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą