fbpx

Vakar tauragiškiai įžiebė kalėdinę eglutę

Dalintis:

Šventinį penktadienio vakarą Tauragėje sužibo kalėdinė eglutė ir visa eglučių alėja, nusidriekusi Bažnyčių gatvėje. Šiemet pagrindinė eglė padabinta net 6-iomis muzikinėmis pakylomis.

Vakar vakare daugybė tauragiškių susirinko Pilies aikštėje į numatytą šventinį koncertą ir kalėdinės eglės įžiebimą. Šventinę programą susirinkusiems 17 val. pradėjo „Demo“ šokių studijos ir vaikų mados teatro atlikėjai, tauragiškiams skyrę choreografinę-muzikinę pasaką „Kalėdų stebuklo belaukiant“.

Mortos Mikutytės nuotrauka

Po vaikų pasirodymo ant scenos užlipo visus metus mažųjų labai lauktas Kalėdų Senelis, po kurio sveikinimų ir įžiebta Tauragės kalėdinė eglė. Iš pirmo karto įžiebti nepavyko – nušvito šešios besidriekiančios girliandos, o pati žaliaskarė liko tamsi, tačiau netrukus techninės kliūtys pašalintos ir aikštėje susirinkusius nudžiugino tūkstančiai lempučių.

Kartu su eglės įžiebimu ir Bažnyčių gatvė. Ten jau antrus metus puošiama kalėdinių eglučių alėja. Pernai išrikiuota 60 eglaičių, o šiemet – net 70! Vos paskelbus norinčių puošti eglutes registraciją, visos jos buvo rezervuotos vos per kelias valandas. Ši išskirtinė alėja jungia J.V.Kalvano parką bei Tauragės evangelikų-liuteronų bažnyčią su Tauragės Švč.Trejybės bažnyčia. Prie jos įkurdinta prakartėlė taip pat išpuošta šventinėmis šviesomis.

Jeronimas Milius ir Karina Krysko. Mortos Mikutytės nuotrauka

Įžiebus visas šventines šviesas, Pilies aikštėje susirinkusius nudžiugino žinomos atlikėjų poros koncertas – ant scenos užlipo Jeronimas Milius ir Karina Krysko.

Taip pat skelbiama džiugi žinia mažiesiems – nuo gruodžio 5 iki 19 dienos vyks akcija „Rašyk laišką Kalėdų seneliui“. Laiškų dėžutė bus įkurdinta prie pagrindinės miesto eglės ir svarbiausia – į visus laiškus bus atsakyta! Gruodžio 19–23 dienomis vaikai turės galimybę ne tik parašyti, bet ir paskambinti Kalėdų seneliui.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą