fbpx

Vakar vakare pranešta apie dvi vagystes

Dalintis:

Vėlyvą sekmadienio vakarą Tauragėje, Dariaus ir Girėno gatvėje įvykdytas apiplėšimas. Moterį pargriovęs vyras pavogė maišelį su pirkiniais. Pranešta ir apie apšvarintą namą.

Kaip informuoja Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK), apiplėšimas Dariaus ir Girėno gatvėje įvykdytas 22.15 val. 54-erių moterį nepažįstamas vyras pargriovė ant žemės ir spruko, čiupęs jos maišelį. Nukentėjusioji komisariatui pranešė patyrusi 193 Eur nuostolį.

Komisariato atstovė Greta Kęsminaitė patikslino, kad maišelyje moteris nešėsi mobilųjį telefoną „Samsung“, apie 10 eurų monetomis ir maisto produktus. Įtariamasis nustatinėjamas.

Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl atviros vagystės. Jei pavyks nustatyti įtariamąjį, šiam grės bauda, areštas, laisvės apribojimas arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Taip pat vakar pranešta apie apšvarintą namą Skaudvilės seniūnijoje esančiame Kalniškių kaime. Apie 18.25 val. vidun įsibrovęs vagis pavogė dvi auksines grandinėles, priklausančias 63-ejų moteriai. Pareigūnai informuoti, kas moteris patyrė 1000 eurų nuostolį. Ir šiuo atveju pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą