Vakcinuoja be registracijos: visą savaitę Tauragėje ir penktadienį Skaudvilėje

Dalintis:

Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro posėdyje nuspręsta pradėti vakcinaciją Tauragėje nuo koronaviruso be registracijos. Penktadienį be registracijos vakcinuotis galės ir skaudviliškiai.

Praėjusią savaitę vykusiame Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro (ESOC) posėdyje išsakyti nuogąstavimai dėl sulėtėjusių vakcinacijos tempų – kad ir kaip beskatintų, eilės prie vakcinavimo centro nesidriekia. Nuspręsta nuo birželio 28-osios vakcinuoti be registracijos.

Tauragės rajono savivaldybė paskelbė, kad vakcinuotis galima kasdien nuo 9 iki 14 val.

Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) vadovas Donatas Petrošius „Tauragės kurjeriui“ pabrėžė, kad be registracijos vakcinuojami tik pirmos vakcinos dozės atėję žmonės. Antrai vakcinos dozei žmogus yra užregistruojamas sistemoje iškart suleidus pirmąją skiepo dozę. Tik „Janssen“ vakcina yra skiepijama vieną kartą – užtenka vienos dozės pilnai vakcinacijai.

– Kokią vakciną turime, tokia ir vakcinuojame. Šiandien vakcinavome „Vaxzevria“ vakcina, rytoj bus „Pfizer“ vakcina. Matau sistemoje, kad užregistruoti 272 žmonės, iš jų tik 40 bus skiepijami pirmą kartą, – pasakojo D.Petrošius.

Kokia vakcina kurią dieną skiepijama, žmonės gali sužinoti paskambinę telefonais 8 614 29 127, 8 682 72 925.

– Eina žmonės skiepytis, nėra visiškos stagnacijos. Tačiau vaikų paskiepyta labai mažai. Priežastis galima tik spėlioti: ir sergamumas nukritęs, ir atostogų metas prasidėjo, – svarstė Tauragės PSPC direktorius.

Pranešama, kad penktadienį be registracijos vakcinuotis galės ir Skaudvilės gyventojai. Jiems bus pasiūlyta „Janssen“ vakcina, kurios užtenka vienos dozės. Paskelbta, kad vakcinacija vyks nuo 13 iki 16 val., Skaudvilės kultūros namuose (Žemaitės g. 12). Pasiteirauti norintys gali skambinti tel. 8 655 48 274.

– Apžiūrėjome kultūros namų patalpas, vakcinavimas ten turėtų vykti sklandžiai. Seniūnija organizuos pavėžėjimą. Mes turime reikalingą įrangą šiai vakcinai vežti. Svarbu, kad tik norėtų žmonės skiepytis, – teigė D.Petrošius.

Skaudvilės seniūnas Gediminas Dinapas patikino, kad kiekvienas skiepų laukiantis skaudviliškis gali kreiptis į seniūniją telefonu ir pagalba pavežant bus suteikta.

– Iki galo dar nesuderinome smulkmenų, tačiau transportą turim, – patikino G.Dinapas.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą