Vandenyje radę bebro gaišeną sunerimo – ar maudytis saugu?

Dalintis:

Trečiadienio popietę Tauragės paplūdimyje prie Jūros upės poilsiautojai iš vandens ištraukė bebro gaišeną. Žmonės susirūpinę: ar maudytis, kai upėje rasta dvokianti gaišena, saugu?

Į „Tauragės kurjerio“ redakciją paskambinęs veterinarijos gydytojas Eugenijus Kriaučiūnas informavo, kad iš vandens ištraukė jau irti pradėjusią bebro gaišeną. E.Kriaučiūnas apie tai informavo tarnybas, bet pagalbos tikino nesulaukęs.

– Man pasiūlė pačiam užkasti gaišeną. Kur ir kaip, nepasakė. Informavo, kad jei neužkasiu, atvažiuos pliažo sutvarkyti tik po kelių dienų. Kaip gali tokioje vietoje maudytis vaikai ir suaugusieji? Smarvė baisi. Ar saugu visų pirma čia maudytis, va kur klausimas, – svarstė veterinarijos gydytojas.

Pasak tauragiškio, į pliažą atvažiavo tik specialistai paimti vandens mėginių, bet gaišeną paliko.

„Tauragės kurjeris“ apie radinį informavo Tauragės rajono savivaldybės viešosios tvarkos specialistą Paulių Goštautą. Nedelsiant buvo suorganizuotas gaišenos utilizavimas. Tuo pasirūpino aplinkosaugos pareigūnai.

– Informavau apie įvykį atsakingas institucijas. Dabar aplinkosaugininkai tirs, kodėl nugaišo bebras. Maudytis pliaže saugu, – sakė P.Goštautas.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą