fbpx

Vasario 25-osios, penktadienio „Tauragės kurjeryje“: Rusijos karo su Ukraina akivaizdoje – mero Dovydo Kaminsko kreipimasis į Tauragės gyventojus

Dalintis:

Karas – Ukrainoje, karo grėsmė kvėpuoja į nugarą ir kitoms šalims. Vienas kitą besivejantys šiandienos įvykiai įnešė didžiulės sumaišties visam pasauliui. Lietuva ir Tauragė, žinoma, dar toli nuo konflikto epicentro, tačiau tai, kas vyksta Ukrainoje, atrodo visai šalia.

Į tauragiškius šiandien kreipiasi Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas. Kokių politinių įsitikinimų bebūtume, šiandien privalome būti vieningi.

„Šalys susitaria, kad vienos ar kelių iš jų ginkluotas užpuolimas Europoje ar Šiaurės Amerikoje bus laikomas jų visų užpuolimu ir nedelsiant bus suteikiama pagalba užpultoms šalims imantis visų reikalingų veiksmų saugumui atkurti ir palaikyti. Lietuva yra saugi“, – tai ištrauka iš D.Kaminsko komentaro „Tauragės kurjeriui“.

Visą rajono vadovo kreipimąsi į Tauragę ir jos žmones skaitykite jau rytojaus numeryje, o šiandien Tauragės savivaldybė 18 val. visus sukvietė ateiti prie savivaldybės administracijos pastato – organizuota palaikymo akcija broliškajai Ukrainai.

Antradienio „Tauragės kurjeryje“ dar perskaitysite:

Supuvusiu kabančiuoju tiltu Rekstukuose žmonės keliauja net naktį;

Trečiadienį tiesioginiame tarybos posėdžio eteryje pasipylė keiksmų tirada: kuris nesuvaldė emocijų;

Savivaldybė skolinsis beveik 2 milijonus eurų;

Skolą grąžinęs „Tauragės futbolas“ rajono valdžios paprašė paramos;

Pagėgių savivaldybėje užsiliepsnojo vėjo jėgainė;

Užsitęsę lietūs grasina sunaikinti ūkininkų derlių;

Baltrušaičiai turi naują bendruomenės pirmininkę: ką žada kaimo žmonėms;

Kaip skaudviliškiai duonos šventę šventė.

Penktadienio numeryje jūsų dar laukia Henriko Vaitiekūno žodis: jis suskaičiavo, kokių nuostolių gali patirti Rusija. O kad bent trumpam atsijungtume nuo naujienų apie karą – siūlome labai mielų sausainėlių receptą – „Angelo akys“ tikrai papuoš savaitgalio stalą.

Kultūros renginių anonsas ir kitos naujienos – penktadienio „Tauragės kurjeryje“.

Ramaus ir taikaus savaitgalio!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą