fbpx

Velykiniam savaitgaliui pasiruošta: pajėgos jau sustiprintos, kelionės ribojamos

Dalintis:

Vyriausybės nurodymu judėjimo ribojimai tarp savivaldybių pratęsti ir Velykas žmonės raginami švęsti nelankant artimųjų. Tauragės policijos komisariatas ribojimams jau pasiruošė: pajėgos sustiprintos, bus budima ir mobiliuose ir stacionariuose postuose.

Koronavirusui toliau plintant Lietuvos Vyriausybė nusprendė, jog ir toliau būtina riboti judėjimą tarp savivaldybių. Ši priemonė pratęsta iki balandžio 5 dienos. Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė patikino, kad šią savaitę karantino atlaisvinimo priemonės nebus svarstomos ir tik po Velykų bus sprendžiama dėl judėjimo ribojimų keitimo.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) praneša, kad pareigūnų pajėgos jau yra sustiprintos ir judėjimo kontrolė vykdoma.

– Pareigūnai vykdys judėjimo kontrolę tarp savivaldybių, dėmesį skirs viešųjų vietų kontrolei – susibūrimams. Taip pat bus tikrinami asmenys ar tinkamai laikosi izoliacijos reikalavimų, ar dėvi viešose vietose kaukes. Raginame keliaujančius žmones turėti kelionės tikslą pagrindžiančius dokumentus. Tokiu atveju palengvinsite darbą ne tik policijos pareigūnams, bet ir nesudarysite transporto priemonių spūsčių. Raginame nuo nebūtinų kelionių susilaikyti, – sakė komisariato atstovė Lina Banienė.

Policijos pareigūnams šventinio savaitgalio metu talkins ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai, šauliai, policijos rėmėjai. Budėjimas vykdomas mobiliuose ir stacionariuose postuose. Kaip informuoja komisariatas, vairuotojai gali būti sustabdomi bet kur ir bet kada, todėl nesant būtinybės, žmonės raginami likti namuose.

Taip pat Tauragės AVPK pareigūnai primena, kad transporto priemonėje, išskyrus miesto, tarpmiestinio ir priemiestinio reguliaraus susisiekimo keleivinio transporto priemones ar transporto priemones, kuriomis vykstama į darbo vietą ar iš jos, vienu metu leidžiama būti ne daugiau kaip 2 asmenų arba vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narių grupėmis.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą