Velykos: kaip švenčia ketvertukas ir trejetukas?

Dalintis:

Velykos šiemet visiškai kitokios. Neskubėsime pas artimuosius, nesibursime bažnyčioje. Tačiau kiekviena šeima turi savas tradicijas, kurių laikantis šventiška nuotaika bus kuo puikiausia. O kaip švenčia Velykas tauragiškiams žinomos ketvertuko ir trejetuko susilaukusios šeimos?

Tais pačiais metais Tauragės rajoną nustebino ir tuo pačiu nudžiugino dvi džiugios naujienos – Kaune, su medikų pagalba gimė ir rajoną papildė ketvertukas bei trejetukas. Smalsu, kaip šiuos mažylius auginančios šeimos pasitinka išskirtines Velykas? Trumpų pokalbių metu su dviem mamomis, galime pasakyti – darbo su tiek mažylių tikrai daugiau nei pakanka.

Tauragiškė Lina Strangienė, turinti du sūnus ir keturias mažyles dukras, tvirtino, kad net ir karantino metu pasirūpins gausiu velykišku stalu.

– Mažylės kiaušinius jau pernai pačios bandė dažyti. Spalvoti buvo, gražūs. Medinius nupirkau su specialiais dažais. Dar ir dabar galim džiaugtis – norėjau, kad liktų. Mes patys virtų kiaušinių nelabai valgom, tad margučių dažysime nedaug, gal tik dešimt. Kai giminės atvyksta, dažom daugiau, keičiamės. Šiemet jau tik dėl savęs, – apie karantino ypatumus kalbėjo Lina.

Pašnekovė atvira – šeimos stalas visada švenčių metu būna ypatingas. Tad ir šiemet planuose nekasdieniški patiekalai. Lina tvirtino, kad šventinis stalas turi būti išskirtinis, nukrautas, kad vaikai pajustų kitokią nuotaiką.

Batakių seniūnijoje gyvenantys Vida ir Marius Bendoraičiai augina berniuką ir dvynukes mergaites. Mažylių mama Vida neslėpė nusivylimo dėl paskelbto karantino.

Bendoraičių trejetuko dabinti margučiai. Asmeninio albumo nuotrauka

– Nei pas tėvų, nei į bažnyčią nenuvyksim. Toks dabar laikas, ką padarysi. Bandysim švęsti namuose. Žinoma, dažysim margučius. Tačiau turime ir savų vištų, kurios deda jau spalvotus kiaušinius, – dėstė Vida.

Tad ant Bendoraičių velykinio stalo puikuosis ne tik trynukų marginti kiaušiniai, bet ir natūraliai žalsvi bei melsvi kiaušiniai.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą