fbpx

Velykų savaitgalį – eismo ribojimai

Dalintis:

Šiandien ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pranešė, kad artėjantį Velykų savaitgalį bus ribojamas patekimas į miestus ir miestelius. Tokiu būdu esą tikimasi stabdyti koronaviruso plitimą.

Savo feisbuko paskyroje ministras pirmininkas Saulius Skvernelis skelbia, kad negalima rizikuoti ir prašo susilaikyti nuo viešnagių ir kelionių, o Velykų proga artimuosius sveikinti rekomenduoja nuotoliniu būdu.

Skelbiama, jog šventinį Velykų savaitgalį bus imtasi papildomų priemonių karantino sąlygų laikymuisi užtikrinti. Tam bus pasitelkti policijos pareigūnai, kariai, šauliai, policijos rėmėjai. Bus bandoma apriboti patekimą į miestus ir miestelius.

Taip pat visuomenė informuojama, kad bus taikomos ir retos išimtys. Jei bus vykstama dėl artimųjų, giminaičių mirties, sunkios ligos ar nelaimės, ar dėl būtinosios medicinos pagalbos suteikimo. Tvirtinama, kad draudimas negalios ir tiems, kurie vyks į kitą nei savo gyvenamosios vietos savivaldybę, kurioje turi nekilnojamojo turto.

Ypač griežtai šventinį savaitgalį ketinama stebėti tuos, kurie privalo laikytis saviizoliacijos nurodymų.

Ministras pirmininkas patikino, kad toks sprendimas dar bus svarstomas trečiadienį, Vyriausybės posėdyje.

Tauragės rajono savivaldybės atstovas Kasparas Bertašius patikino, kad klausimas dėl riboto patekimo į miestus ir miestelius bus svarstomas rytojaus posėdyje.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą