Veterinarijos specialistai ir policija gelbėjo badu marintą šunį

Dalintis:

Šįvakar policijos pareigūnams ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistams pranešta apie Jurbarke esančiame bute badu marinamą šunį. Patikrinus įtarimai pasitvirtino, šuo paimtas.

Kaip rašo Jurbarko rajono naujienų portalas jurbarkosviesa.lt, trečiadienio vakarą policijos pareigūnai lankėsi viename iš Kauno gatvėje esančių daugiabučių namų. Sužinoję apie kelias dienas nešeriamą šunį jie iškvietė Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Tauragės departamento specialistus.

Patekus į patalpas specialistai ir pareigūnai išvydo pasibaisėtiną vaizdą. Bute rastas išbadėjęs vidutinio dydžio šuo, krūvos jo ekskrementų ir neapsakoma betvarkė bei tuščios alkoholinių gėrimų talpos.

VMVT nuotrauka

VMVT nuotrauka

Situaciją komentavusi VMVT Tauragės departamento patarėja Aušra Stumbrienė teigė iš aplinkinių gyventojų sužinojusi, kad šuo buvo nemaitintas mažiausiai tris paras.

– Kaimynai apie triukšmaujantį ir cypiantį šunį informavo seniūną. Tačiau šis nesiėmė spręsti situacijos ir iškvietė policijos pareigūnus. Su šuns šeimininke susisiekti neįmanoma, – kalbėjo A.Stumbrienė. – Tai jauna, gegužės mėnesį gimusi draugiška kalytė. Ženklinta, neveislinė.

Dėl įtariamo žiauraus elgesio su gyvūnu šuo buvo paimtas. VMVT Tauragės departamento specialistės paimtą keturkojį parsivežė į Tauragę, kur blusomis aptekęs gyvūnas bus išmaudytas ir atiduotas laikinai globai. Vėliau bus sprendžiamas gyvūno tolesnis likimas, o šeimininkė, jei tik pavyks ją surasti, gali sulaukti administracinės baudos.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą