fbpx

Vienuoliktas COVID-19 atvejis – Tauragės VMI

Dalintis:

Trečiadienio vakarą Tauragėje gautas teigiamas koronaviruso testo atsakymas. Liga nustatyta 40–50 metų amžiaus grupei priklausančiai buvusiai Tauragės valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) darbuotojai. Pareigas VMI moteris paliko rugpjūčio 3 dieną.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Nacionalinės visuomenės sveikatos centro Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyresnioji specialistė Jolanta Norbutienė, sukarščiavusiai moteriai mėginėlis iš nosiaryklės buvo paimtas pirmadienį.

– Šiandien moteris temperatūros neturi, bet norėdama išvengti galimų komplikacijų išvyko į Vilniaus Santaros klinikas. Praeityje jai sunkiai gijo plaučių ligos. Žinau, kad pacientės būklė šiai minutei stabili. Atliekame epidemiologinį tyrimą. Iki šiol nustatėme daugiau nei 20 artimą kontaktą turėjusių asmenų. Su jais nuolat bendraujame. Netrukus bus nuspręsta, kam bus paskirta izoliacija. Paimti viruso mėginiai iš moters šeimos narių. Jiems taip pat nurodyta izoliuotis, – ketvirtadienio rytą kalbėjo J.Norbutienė.

Susirgusi tauragiškė dirbo Valstybinės mokesčių inspekcijos Tauragės filiale iki rugpjūčio 3 dienos. Vėliau, dar nejausdama ligos simptomų, moteris parašė prašymą atleisti iš darbo. Su klientais moteris teigia nebendravusi. Visi artimi ryšiai – su VMI specialistais. Gavus teigiamą COVID-19 atsakymą, VMI patalpos dezinfekuotos. Valstybinė mokesčių inspekcija praneša, kad Tauragės padalinio, esančio J.Tumo-Vaižganto g. 116, ir Klaipėdos padalinio, esančio H.Manto g. 2/2, darbuotojai yra izoliuoti. Informacija apie užsikrėtusįjį ir artimai kontaktavusius asmenis pateikta Nacionaliniam visuomenės sveikatos centrui.

Pasak J. Norbutienės, tai jau 11-tas koronaviruso atvejis Tauragėje ir 20-tas atvejis Tauragės apskrityje. Medikai gyventojams pataria būti sąmoningiems ir dėvėti kaukes bei vengti gausių susibūrimų.

Žymos:
Dalintis:

Palikite komentarą