Viešbutis „Tauragė“ – Irenos ir Tomo Alijošių rankose

Dalintis:

„Tauragės kurjeriui“ prieš kelias savaites paskelbus apie parduodamą viešbutį „Tauragė“, pasirodė spekuliacijų, kad miesto vaizdo nepuošiantis pastatas bus nugriautas, o jo vietoje bus statomas prekybos centras. Šią savaitę paaiškėjo, kad pastatą nupirko gerai Tauragėje žinoma verslininkų šeima. Naujieji savininkai patikino – viešbutyje ir toliau bus teikiamos nakvynės paslaugos, bet su metais pastatas pasikeis ir viduje, ir išorėje.

Kokia vieno didžiausių pastatų miesto centre pardavimo sandorio kaina, neatskleidė nei buvęs šeimininkas, nei naujieji jo vadovai. Po derybų ir kaip sako, ilgų svarstymų bei skaičiavimų viešbutį nusipirko Irena ir Tomas Alijošiai.

– Esame paskendę darbuose. Tikimės per šią savaitę bent kažkiek apsitvarkyti, išvežti dalį sukauptų niekam nereikalingų daiktų. Esame šeimininkų apsikeitimo stadijoje. Kalbėti apie tai, kaip pastatas bus keičiamas, kol kas sudėtinga. Pirmiausia reikia atsikratyti senosios istorijos šleifo. Kai viską išvalysime, atsivešime architektus, kalbėsimės su dizaineriais ir kartu ieškosime visiems priimtinų sprendimų, – „Tauragės kurjeriui“ sakė I.Alijošienė.

Ir turistai, ir miestelėnai, ir valdžia vienbalsiai pritaria – pastato išorė gadina miesto veidą. Mortos Mikutytės nuotrauka

Visą šią savaitę darbininkai iš pastato veža senus baldus, įvairius rakandus, buitinę techniką, statybines atliekas. Pasak I.Alijošienės, dalis daiktų išdalijama, dalis vežami utilizuoti.

– Mūsų darbininkai dirba net suplukę. Šiukšlių utilizavimas kainuos nemažus pinigus. Jų čia per tiek metų daug susikaupę. Yra 26 kambariai, kuriuos galima nuomoti miesto svečiams. Viešbučio patalpas pirmiausia ir tvarkome, šveičiame, valome. Sutvarkysime taip, kaip mes suprantame švarą. Patikėkite, per savaitę pokyčiai jau matomi, – patikino verslininkė.

Smulkaus kosmetinio remonto pastatui neužteks. Verslininkai jau skaičiuoja, kiek reikės investicijų, ir planuoja artimiausius darbus.

– Norime tęsti viešbučio verslą, teikti apgyvendinimo paslaugas. Suprantame, kad viešbučių verslas kaip akmuo po kaklu. Jis neatsiperka labai greitai. Tauragė – ne didmiestis, turistų čia nedaug. Norime viską modernizuoti, jau įstatėme specialią spyną, kad į viešutį bet kas nepatektų. Aš jau nekalbu, kad būtinai turime remontuoti stogą, spręsti, ką darysime su fasadu, – planais pasidalijo I.Alijošienė.

Tauragės viešbutis. Mortos Mikutytės nuotrauka

Paklausta, ar pastate iki pardavimo veikusios įmonės ir viešojo maitinimo įstaiga galės tęsti veiklą, I.Alijošienė patvirtino, kad verslui bijoti nėra ko.

– Dar neturėjome galimybės susitikti ir pakalbėti su visais nuomininkais. Esame įsipareigoję vykdyti galiojančias sutartis. Jos, žinoma, galės būti peržiūrėtos, pagalvosime ir apie nuomos mokestį, reikės aptarti ir buitinius dalykus, – pastebėjo pašnekovė.

Pasak naujosios šeimininkės, pastate dar yra kambarių ir patalpų, į kurias ji net nebuvo užėjusi, o atkartojus komentatorių mintį, kad pagaliau viešbutis pateko į skonį turinčių verslininkų rankas, nusijuokė:

– Ačiū, stengsimės neapvilti, bet turime visi suprasti, kad viskam reikia laiko ir labai didelių investicijų.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą