Vietoje girto vairuotojo kraują davė blaivus draugas

Dalintis:

Policijos pareigūnams įkliuvęs neblaivus vairuotojas sugalvojo apmauti teismą. Vietoje savęs atsiuntė draugą į ligoninę pasitikrinti girtumo. Tačiau pareigūnams išaiškinus suktybę jam gresia dar viena baudžiamoji byla.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas pranešė, kad gegužės 5-ąją patikrinimui sustabdytas „Renault Scenic“. Jį vairavo akivaizdžiai neblaivus 49-erių vyriškis. Patikrinus alkoholio matuokliu paaiškėjo, kad girtumas siekia 2,01 prom. Tiesa, girtumas kiek sumažėjo patikrinus antrą kartą – vairuotojas įpūtė 1,91 prom.

Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vairavimo išgėrus, kai girtumas viršija 1,5 prom.

Tačiau vairuotojas nutarė taip paprastai nepasiduoti. Komisariatas praneša, kad atsakomybės vengiantis vyras tą pačią dieną, kai buvo sučiuptas neblaivus už vairo, su blaiviu pažįstamu kreipėsi į Tauragės ligoninės darbuotojus dėl alkoholio kiekio nustatymo kraujyje. Blaivus vairuotojo draugas pasinaudojo vairuotojo asmens tapatybės kortele ir pateikė savo kraujo mėginį. Žinoma, gautos išvados rodė, kad neva tądien vairuotojas buvo blaivus.

Gegužės 21 dieną į ikiteisminio tyrimo bylą pričiuptas vairuotojas pateikė Toksikologijos laboratorijos specialisto išvadą, kurioje teigiama, jog vyro kraujyje etilo alkoholio nerasta.

Policijos pareigūnai pradėjo dar vieną ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir dėl dokumento suklastojimo ar disponavimo suklastotu dokumentu.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą