Vogti bilietai laimės neatnešė

Dalintis:

Tauragės policijos pareigūnams ir vėl teko ieškoti loterijos bilietų vagišių. Paaiškėjo, kad vakar apsivogęs vyras apšvarino iš viso dvi parduotuves. Laimėjimo iš vogtų bilietų tikėjosi ir jauna mergina.

Dar vakar rašėme apie tai, kad iš parduotuvės „Maxima“, esančios Prezidento gatvėje, buvo pavogti 159 eurų vertės loterijos bilietai. Šiandien Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovė Lina Banienė atskleidė, kad buvo ir dar viena vagystė iš kitos parduotuvės, esančios Dariaus ir Girėno gatvėje. Vagystė taip pat įvykdyta antradienį, 15 val. Jos metu vyras pavogė loterijos bilietų už 151 eurą – iš viso 28 momentinės loterijos bilietus. Pareigūnai nustatė, kad abi vagystes įvykdė tas pats 31-erų metų. Jis jau sulaikytas, o dėl abiejų vagysčių pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Gautas pranešimas ir apie dar vieną loterijos bilietų vagystę iš parduotuvės Dariaus ir Girėno gatvėje. Jauna mergina pavogė 39 momentinės loterijos bilietus, kurių vertė 157 eurai. 17-metės atžvilgiu taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jai gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas arba areštas.

Abu vagystėmis įtariami asmenys yra iš Klaipėdos. Tačiau ar jie susiję tarpusavyje, pareigūnai kol kas aiškinasi.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą