fbpx

Vyriausybė nusprendė didinti minimalų atlyginimą

Dalintis:

Vakar pranešta, kad trečiadienį posėdžiavusi Vyriausybė apsisprendė didinti minimalų mėnesio atlyginimą 88 eurais „ant popieriaus“.

Skaičiuojama, kad nuo 2022-ųjų sausio 1-osios taip padidinus minimalų mėnesinį atlyginimą (MMA), į ranka nekvalifikuoti darbuotojai gautų 518 eurų. Tačiau jei Seimas nutartų didinti neapmokestinamą pajamų dydį (NPD), tai į rankas gaunama suma siektų 533 eurus.

Šiuo metu MMA siekia 642 eurus, o į rankas darbuotojai gauna 468 eurus.

Profsąjungų atstovai džiūgauja dėl tokių pokyčių.

„Tai istorijoje pirmas geras šuolis į viršų. Nors, be abejo, suprantame, kad 730 eurų suma yra tikrai nepakankama šiai dienai išgyventi, poreikis su didėjančiomis kainomis tikrai didesnis. Bet Trišalėje taryboje pritarėme tokiam sprendimui, tai buvo artimiausias skaičius mūsų siūlymui ir Vyriausybė išgirdo“, – naujienų portale 15min.lt cituojama Profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkė Inga Ruginienė.

Tačiau naujienų portalas 15min.lt apklausė ir šalies verslininkus, kurie neslepia – kainos taip pat kils. Daugelis atvirai teigia, kad gerokai išaugo įvairių žaliavų kainos, tad pakilus MMA neliks nieko kito, kaip kelti prekių ir paslaugų kainas visiems vartotojams.

Kokia situacija yra Tauragės rajone, ką apie tokį MMA kilimą sako vietos verslininkai, skaitykite „Tauragės kurjerio“ laikraštyje.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą