Vyriausybė stabdo ugdymo procesą dviem savaitėms

Dalintis:

Ką tik išplatinta informacija, kad Vyriausybė stabdo ugdymo procesą dviem savaitėms. Tauragės rajone visi vieši renginiai iki balandžio 14 dienos atšaukiami. Lankymą draudžia ir globos namai.

Tauragės rajono savivaldybėje ekstremalių situacijų komisija rinksis tik 16 val. Administracijos direktorius Modestas Petraitis savo feisbuko paskyroje jau paskelbė, kad su mokymo įstaigomis bus tariamasi, ar būtų įmanoma moksleiviams suorganizuoti nuotolinį mokymą. Svarstoma apie galimybę stabdyti ugdymo procesą mėnesiui. Tačiau už akių užbėgo Vyriausybė, išplatindama informaciją, kad ugdymo procesas turi būti stabdomas dviem savaitėms visoje šalyje, t.y. iki kovo 27 dienos. Per šį laiką ugdymo įstaigos įpareigotos pasiruošti ugdymo procesą tęsti nuotoliniu būdu. Tėvai, negalintys dirbti iš namų, tačiau turintys pasirūpinti mažamečiais vaikais, galės kreiptis dėl ligos išmokos.

Sostinė priėmė sprendimą nelaukdama Vyriausybės rekomendacijų. Naujienų portalai skelbia, kad Vilniuje ugdymo procesas sustabdytas penkioms savaitėms.

Taip pat Vyriausybė uždraudė keliones į Italiją. Užsienio reikalų ministerijos teigimu, šioje šalyje viešintys asmenys namo be suvaržymų gali grįžti per dvi savaites.

Kol ekstremalių situacijų komisija dar tik planuoja rinktis savivaldybėje, renginiai rajone jau atšaukti iki pat balandžio 14 dienos. Tauragės kultūros centras informuoja, kad bilietus į atšaukiamus renginius įsigiję žmonės, gali juos grąžinti į kultūros centro kasą ir atgauti sumokėtus pinigus. Jau rytoj Pilies aikštėje turėjusi vykti Kaziuko mugė su smagia koncertine programa taip pat atidėta. Organizatoriai pranešė, kad mugė nukelta į gegužės 1-2 dienas.

Oficialių įsakymų nelaukė ir Lauksargių globos namai. Savo feisbuko puslapyje ši įstaiga informuoja, jog dėl paskelbtos gripo epidemijos dėl koronaviruso plitimo prevencijos lankymas uždraustas. Įstaiga skelbia telefono numerius pasiteiravimui apie artimuosius, kuriais susisiekti galima iš visą parą.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą