fbpx

Žaidimų aikštelės: seniūnija jas nuolat tikrina ir remontuoja

Dalintis:

Mažuosius Tauragės miesto gyventojus ir jų tėvelius džiugina vaikų žaidimų aikštelės, tačiau pastarąsias seniūnijos darbuotojai turi tikrinti kone kas savaitę. Vis randama smulkių apgadinimų. Prižiūrėti seniūnijai teks ir Pilies aikštėje esančią aikštelę, kurios atnaujinimas dar tik planuojamas.

Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus tvirtino besistengiantis kartą per savaitę apžiūrėti mieste esančias vaikų žaidimo aikšteles. Tai būtina, kad jos būtų saugios ir patogios vaikams, nes vis pasitaiko apgadinimų.

– Vienur perdažom, kitur grandines keičiam. Gaunu patikros pastabas ir tvarkom, – kalbėjo seniūnas. – Stengiuosi kas savaitę aikšteles apžiūrėti. Būna, sūpynių varžtus tenka keisti, suoliukų medieną, nuspardomi informaciniai stendai. Pasitaiko, kad ir pačios mamos skambina pranešdamos apie kokius nors apgadinimus.

Pilies aikštėje esanti vaikų žaidimų aikštelė bus atnaujinta. Mortos Mikutytės nuotrauka

Paklaustas, kiek tokių apgadinimų remontas kainuoja, Ž.Majus tikslios sumos tvirtino negalįs nurodyti – esą dažnai pavyksta išsiversti nebrangiai. Daugiau atsieina tik tokie remonto darbai, kuriems reikia įsigyti specifinių medžiagų.

– Aerodrome buvo guminė danga įplyšusi. Nupirkau lopą ir užlydėm. Kartų parke guminės plytelės – jau kelios iškrapštytos. Tai čia prasideda interpretacijos, kaip ūkiškiau susitvarkyti, nes dėl pusės kvadrato firma iš Vilniaus nevažiuos, – atvirai pasakojo Tauragės seniūnas, atskleidęs, kad tenka pasiginčyti ir su statytojais.

Tauragės rajono savivaldybė paskelbė apie planus atnaujinti vaikų žaidimų aikštelę Pilies aikštėje. Ji – neturinti specialios dangos, su senomis sūpynėmis. Siekiama, kad atnaujintoje aikštelėje laiką leisti galėtų įvairaus amžiaus vaikai. Planuojama įrengti sūpynes, laipiojimo tinklą, sukimosi ratą, laipiojimo sienelę, batutus ir pilį su čiuožykla. Taip pat bus naujausius saugumo reikalavimus atitinkanti danga, apšvietimas. Kol vyksta projektavimo darbai, skelbiama, jog ir gyventojai gali teikti savo pasiūlymus.

– Visi suprantam, kad įrenginiai statyti prieš 8–9 metus. Tada buvo tų aikštelių pradžia, vieni reikalavimai, dabar kiti. Pilies aikštėje esanti aikštelė nebeatitinka dabartinių reikalavimų. Tačiau juk neateisi visoje Lietuvoje ir nepakeisi visų aikštelių vienu metu vos pasikeitus reikalavimams, – dėstė seniūnas, įsitikinęs, kad dažnai vaikų žaidimų aikšteles, pritaikytas mažamečiams, niokoja paaugliai. Nepaisant to, miesto šeimininkas džiaugiasi, kad mažieji turi užtektinai veiklos ir aikštelėmis mielai naudojasi.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą