fbpx

Žaidimų aikštelėse lankytis vis dar nerekomenduojama

Dalintis:

Nors karantino sąlygas ir sušvelnino kai kuriems verslininkams, gyventojams vis dar rekomenduojama vengti viešų vietų, didelių susibūrimų. Patartina mažiau lankytis ir vaikų žaidimų aikštelėse, nors mažieji tam sunkiai atsispiria.

„Tauragės kurjerio“ skaitytojai informavo, kad Pilies aikštėje esančioje vaikų žaidimų aikštelėje žaidžia mažieji. Stop juostų beveik nelikę, visiškai laisvai mažieji, prižiūrimi tėvelių, laksto ir supasi. Nors „Dunokų“ darbuotojai ir dezinfekavo viešąsias erdves, vis dėlto, ar galima vaikams tokiu metu žaisti, liečiant lauke esančius ir bet kam prieinamus paviršius?

Tauragės rajono savivaldybės gydytoja Rūta Stasytienė priminė, kad pagal Vyriausybės nutarimą, viešose vietose žaisti galima su tam tikromis išlygomis.

„Parkuose ir kitose atvirose viešosiose vietose lankytis ir būti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius ir globėjus, rūpintojus, laikytis saugaus kontakto (didesnis nei 2 metrų atstumas ir trumpesnis nei 15 minučių kontaktas), vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis asmens higienos reikalavimų. Jokio karantino sušvelninimo šioje vietoje kol kas nėra“, – teigė R.Stasytienė.

Nors vaikų žaidimų aikštelėmis naudotis nebuvo visai Vyriausybės uždrausta, pastebėta, kad karantino sąlygų dažnu atveju nėra laikomasi. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai ne kartą iš vaikų žaidimo aikštelių išprašydavo gausiai susibūrusius mažuosius. Galiausiai Tauragėje visos aikštelės aptvertos Stop juosta, kad niekas aikštelėse nesilankytų ir būtų iki minimumo sumažinta galimybė užsikrėsti virusu. Tačiau laikui bėgant įspėjančių juostų nebeliko. Panašu, kad tai paskatino visus ir vėl sugužėti į mėgiamas žaidimų vietas.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą