Žvarbus savaitgalis pažymėtas gaisrais

Dalintis:

Praėjusį savaitgalį ugniagesiai-gelbėtojai gavo gausybę iškvietimų į gaisrus. Tauragės rajone teko pasirūpinti įsiplieskusiais suodžiais bei vos nesupleškėjusiu sodo nameliu. Gretimame Šilalės rajone degė ūkinis pastatas, o Jurbarko rajone ugnis įsiplieskė gyvenamajame name.

Penktadienį Tauragės priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje iškvietimų į gaisrus ar nelaimes nebuvo gauta. Tačiau gretimame Jurbarko rajone 15.03 val. gautas pranešimas apie degantį gyvenamąjį namą. Pranešta, kad ugnis įsižiebė Kalnėnų kaime. Gelbėtojams atvykus jau buvo matyti atvira liepsna. Gaisro metu sudegė šalia stovėjusi medinė pavėsinė. Taip pat nudegė dalis garažo ir namo stogo, išdegė garažo vidus.

Po itin šalto, tačiau ramaus šeštadienio, iškvietimai pasipylė kaip iš gausybės rago. Sekmadienį, iškart po vidurnakčio, ugniagesių pagalbos prireikė Šilalės rajone esančiame Biržų Lauko kaime. Ten ugnis kėsinosi pasiglemžti ūkinį pastatą su mediniais priestatais. Pranešama, kad nudegė apie 50 kv. m stogo dangos. Siautėjant stichijai spėta iš pastato išvežti apie 40 kub. m šieno.

Sekmadienį 10 val. Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) ugniagesiai iškviesti į Taurų kaimą. Pastebėta, kad dūmtraukyje dega suodžiai. Ugniagesiai budėjo, kol susikaupę suodžiai išdegė.

Kiek vėliau, kone vienu metu gauti du iškvietimai. Pranešta apie Jūros upėje ties pėsčiųjų tiltu ant ledo prišalusį paukštį. Įsikišus gyvūnų globėjui Sigitui Klymantui iškviesti ugniagesiai-gelbėtojai. Vienam specialistui jau su hidrokostiumu ir rogėmis susiruošus eiti link paukščio, nelaimėliui pavyko išsilaisvinti.

16.24 val. pajėgos iškviestos į Joniškės sodus, kur pranešta apie gaisrą sodo namelyje. Nelaimės metu aprūko namelio pirmas aukštas ir mansarda, sudegė fotelis.

Apie degančius suodžius gautas pranešimas ir šiandien ryte. 7.08 val. ugniagesiai išskubėjo į V.Kudirkos gatvėje esantį namą. Budėti, kol praėjo pavojus, teko iki 8.35 val.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą