fbpx

Kataro oro linijų reklama

Dalintis:

Šis penktadienis daliai tauragiškių atneš naujų žinių ir apie naujai užgimusius, ir apie seniai prapuolusius. Kai kurie jūsų gal tik šiandien išgirs, kad retkarčiais žiūri televiziją, kurią transliuoja viena uždaroji akcinė bendrovė, turinti tik vieną darbuotoją. Kiti gal nustebs, kad televizija, kurią gali matyti visa plačioji Lietuva, registruota… Jonavoje. Kai kurie gal pasakys, kad apie tokią televiziją gyvenime negirdėjo. Bet tikiu, kad atsiras ir tokių, kurie ją jau itin pamėgo: žiūri dabar kiekvieną vakarą. Paaiškinsiu, kodėl žiūri. Ogi todėl, kad joje pasakojama apie tokius dalykus, kurių joks laikraštis (ir net jokia internetinė žiniasklaida) nedrįsta skelbti.

Jaučiu, kad suintrigavau, ir – kad norite bent vieno pavyzdžio. Štai jis. Visi girdėjome, kad Antanas Guoga nori palikti Seimą. Ir visi žino, kad vietoje jo Seiman turėtų sugrįžti „pirmas už brūkšnio likęs“ ir dabar tik kažkieno pagalbininku Seime tapęs Artūras Skardžius. Bet kol kas pasikeitimai nevyksta. Ir veiksmas stovi vietoje. It baloje vanduo. Todėl TV laida ir televizija, apie kurią šiandien rašome, viską į vietas sustato per nepilną minutę.

Vienas tos TV laidos vedėjų – toks ponas Valdas – eteryje prisipažįsta, kad visą šitą kol kas neverdančią košę užvirė būtent jis. Asmeniškai. Bet pradžioje ponas Valdas sako: „Guoga po pirmos algos suprato, kad Seime sėdėti – tai ne pokerį lošti: biznis tikrai per mažas“. Ir tai tik įžanga. Toliau: ponas Valdas (beje, buvęs Seimo nariu) pasakoja, kad būtent jis, būdamas aukščiausios Lietuvos valdžios atstovu, sudarė komisiją, kuri tyrė suskystintųjų gamtinių dujų saugyklos – laivo „Indepedence“ atsiradimo Lietuvoje istoriją. Ir kad toje istorijoje būta nelabai gerų dalykų. Taigi anuo metu ne tik ponas Valdas, bet ir kitas Seimo narys – Artūras Skardžius giliai įsisąmonino technologijas ir suprato tuometinių konservatorių aferą. Žodis „afera“ TV laidoje netrukus nuskambėjo dar kartą. Paklausykite: girdi, dabar jau žinoma ir antroji afera, girdi, Antanui Guogai skambinęs pats Vytautas Landsbergis ir prašęs padaryti viską, kad tik A.Skardžius Seiman negrįžtų. Nes ne kas kitas, o būtent Artūras Skardžius jau įsigilino į dar vieną konservatorišką aferą – beveik dviejų milijardų eurų vertės jūros vėjų jėgainių projektą. Tad jo sugrįžimas į Seimą būtų ne tik nepalankus, bet ir nepageidautinas. Todėl dabar A.Guoga ir lošia kortomis Dubajuje: neapsisprendžia, kieno klausyti.

Padarykime dar keletą atradimų. Pristatysiu tą pirmąjį laidos vedėją eksseimūną poną Valdą. Tai Valdas Vasiliauskas. Gabus žurnalistas. Praėjusiais metais vėl bandęs patekti į Seimą su kažkokia nežinoma (gal naujai sukurta?) partija. Antras laidos vedėjas gali būti jums pažįstamas. Tai žmogus, kurio TV ekranuose galbūt kai kas senokai pasigedo: taip pat buvęs Seimo narys – taip pat pernai pralaimėjęs rinkimus – Vytautas Matulevičius. Dar jis garsus ir tuo, kad kažkada buvo save iškėlęs kandidatu į respublikos Prezidento postą.

Bet spalvingiausia yra trečioji tos laidos vedėja: jau tikrai visiems žinoma. Tikrai žurnalistė. Tikrai keturis (o gal net penkis kartus?) nesėkmingai kandidatavusi į Seimą. Tam tikra (specifinė) TV žiūrovų dalis jos vis dar pasigenda didžiuosiuose ekranuose. Kiti ją jau rado. O treti gal nežino, kur toji garsioji Rūta Grinevičiūtė prapuolė? Pranešame: ji čia – televizijos TV7 ekrane. Kartu su dviem vedėjais-padėjėjais. Bet ponia Rūta vis vien sėdi tik centre: vairuoja.

Nuo keleto artimiausių sakinių (o tai bus citatos) priklausys, ar jūs ieškosite 7-ojo lietuviškojo TV kanalo. Bet privalau patikslinti: kanalas „produkciją“ tik transliuoja. Turinį kuria kiti: tie trys jau pavardytieji ir dar operos solistas Algirdas Janutas – p. Rūtos vyras. Laida turi pretenzingą pavadinimą – „Vanagai“. O jų kontora – juokingą pavadinimą „Op TV“. Įtariu, kad „op“ pasirinktas neatsitiktinai. Mat turinys iš tikrųjų šokinėjantis: nuo temos ant temos. Na, o dabar jau – ir citatos.

– Dabar reanimacijoje dirba ir sunkius kovidinius ligonius prižiūri – nes taip savo sprendimais nurodė Veryga – ir traumatologai, ir venerologai. Vienas specializuotas gydytojas tenka trisdešimčiai ligonių. Visi kiti dirba su aparatūra, kurios anksčiau akyse nėra regėję…

– „Stebuklinis“ Uspaskicho vanduo – gudraus plano dalis… Aš neabejoju, kad Viktoras gauna atlygį iš spec. tarnybų (nenurodyta, kurios šalies, – H.V.)…

– Vargšas Petras Gražulis! Jis gi disidentas, platinęs „Katalikų bažnyčios kroniką“… O kultūros darbuotojų laišką, raginantį jį pašalinti iš Kultūros komiteto, pasirašė visokie šuleriai ir aferistai… Gražuliui jie rankas turėtų bučiuoti!

– Mūsų Vyriausybė vakcinas turėtų pirkti iš Rusijos: taip, kaip Vengrija! Ir t.t.

Ir liko tik vienas klausimas: užteks to, ką parašiau, ar ieškosite TV7, kuriame ponia Rūta Janutienė  net 40-tį minučių (be sustojimo) reklamuoja prabangias Kataro oro linijas? Na, ne ji pati reklamuoja:  tik užrašas ant jos drabužėlių…

Dalintis:

Palikite komentarą