Vasara ateina žiemą

Dalintis:

Atėjusi žiema, anot socialinių tinklų vartotojų ir televizijų reportažų, atnešė senokai pamiršto džiaugsmo. Vaikai gali nuo kalnelių rogutėmis leistis, vyresni – slidėmis pasidžiaugti ir pažiūrėti, ar kandys dar specialių batų visiškai nesugraužė. Profesionaliau mokantiems šliuožti nuo kalvų to džiaugsmo gal ir ne tiek daug, nes slidinėjimo trasos dėl karantino uždarytos. Šiaip smalsu, ar mūsų policijos sandėliuose yra slidžių, jei tektų tikrinti, kaip piliečiai miške laikosi drausmės. Gal dar galima kokį viešąjį konkursą surengti, nes policininkas be tinkamos ekipiruotės negali tinkamai atlikti pareigų.

Nemėgstu žiemos, nes šalta. Vairavimo sąlygos prastesnės, vargas rytais užvesti automobilį, drabužių krūvos ir balos nuo nutirpusio sniego koridoriuje. Sniego kasimas man primena Sizifo darbą – kad ir kiek stengtumeisi, ryt laukia ta pati procedūra, nes prieš gamtą nepapūsi. Užvakar dar sulūžo sniego kastuvas. Šiandien problema jį nusipirkti, teks užsakyti internetu ir nežinia kaip atsiimti, nes į paštomatą netilps.

Nemėgstu žiemos, nors pritariu, kad nėra blogo oro, tik netinkami drabužiai, o kiekvienas iššūkis – galimybė. Tokią taisyklę patvirtino ir viename didžiausių prekybos centrų įgyta patirtis. Paspaudus šaltukui prireikė žiemai tinkamo automobilio langų ploviklio. Užsukau į parduotuvę, o ten pasitiko stirtos langų ploviklio su nuolaida. Čiupau kelis bakelius ir tik po kelių sekundžių pastebėjau, kad vienas jų yra „vasarinis“, o kitas neužšąla esant nulinei temperatūrai. Genialu: kai už langų – minus 20 laipsnių, skelbti tik vasarai tinkančio produkto išpardavimus. Viskas teisėta, tik kažin, ar teisinga.

Šią istoriją pasakoju, nes panašūs pagudravimai vyksta ne tik prekybos centruose. Antai praėjusią savaitę Antanas Guoga paskelbė atsisakantis Seimo nario mandato. A.Guoga mėgsta spektaklius, jei pokeris nebūtų nunešęs nežinia kur, galėjo tapti puikiu aktoriumi. Galėtų ir dramose ašarą nubraukti, ir komedijose kvatoti visa gerkle, kad tik žiūrovas būtų patenkintas.

Paskelbus rinkimų rezultatus, pikti liežuviai dar plakė, kad A.Guoga pasitrauks Artūro Skardžiaus labui, tik reikia suderėti kainą.

Pats jau buvęs parlamentaras aiškina, kad negali likti Seime, nes jo partijos lyderis Viktoras Uspaskichas, pradėjęs prekiauti stebuklingu vandeniu nuo COVID-19 infekcijos, peržengė visas ribas.

O „Verslo žinios“ rašo, jog A.Guoga iš Seimo galbūt traukiasi tik todėl, kad iki šiol neatsisakė verslo pareigų, nesuderinamų su Seimo nario mandatu – jis yra kriptovaliutų kompanijos vadovas. Tad jo priimtas sprendimas skubiai atsisakyti mandato gali būti siejamas ir su tuo, kad Seimas anksčiau ar vėliau galėjo spręsti dėl A.Guogos pašalinimo iš parlamentarų gretų.

Trečia versija –  į politiką panašus žmogus negavo svarbaus posto, o Seimo nario atlyginimas ir pareigos yra kančia.
Paskelbus rinkimų rezultatus, pikti liežuviai dar plakė, kad A.Guoga pasitrauks Artūro Skardžiaus labui, tik reikia suderėti kainą. Nežinia, būta derybų ar ne, bet į Seimą grįžta A.Skardžius.

Man A.Guoga primena „vasarinį“ langų plovimo skystį, kuris su nuolaida pardavinėjimas žiemą. Tinka visoms partijoms, kaip ir prekybos centrams, o kai atsiduria sandėlyje, reikia rasti išeitį, kad nuostolių negeneruotų. Tai ne A.Guogos problema, tai rinkėjų ar pirkėjų naivumas. Kiek dar leisime save kvailinti?
Deja, taip buvo, yra ir bus. Vienas prezidentas „stebuklingu“ tualetiniu popieriumi galvą sukosi, kol visai susisuko, kiti V.Uspaskicho „stebuklingą“ vandenį perka, treti „stebuklingoj“ piramidėj laiką leidžia, taigi daugeliui vasara ateina žiemą.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą