Ar jums patinka šių metų miesto kalėdinė eglutė?

Dalintis:

Pilies aikštėje puošiama kalėdinė eglė. Įžiebti ją planuojama gruodžio 3-iąją. Kaip ir pernai, eglutė sukonstruota iš metalinio karkaso, apkaišyto eglišakiais, ją papuoš šviesų girliandos ir balti bumbulai. Klausiame tauragiškių, ar jie jau irgi ruošiasi didžiausioms metų šventėms ir ar jiems patinka šių metų miesto eglutė.

Stefa

Stefa:

Pats tas laikas puošti miesto eglę, bet namuose mes pasipuošiam prieš pat Kūčias. Būna, kad ir dirbtinę papuošiam, bet dažniausiai ateinu, kai nemokamai šakas dalina, išsirenku gražią ir puošiu. Man patinka Tauragės eglė, kasmet į įžiebimo šventę ateinu, koncerto pasiklausau, vis kokia pramoga.

 

Ramutė

Ramutė:

Visai graži eglutė, man labai patinka. Gerai, kad anksčiau puošia, bus kur mažiukams vakarais ateiti pažiūrėti. Aš pati su šiaurietiškomis lazdomis vakarais vaikštau, ateisiu, bus smagu. Anūkams irgi pasakiau, kad jau savaitgalį reiks eiti miesto eglės apžiūrėti. Mes namuose prieš šventes puošim, vyras iš kaimo kokią šaką parveš.

 

Antanas

Antanas:

Kiek per anksti eglutę puošia. Gali atsirasti zlazdarių, kurie žaisliukus iki švenčių nurinks. Aš labai laukiu Kalėdų, šiokia tokia pramoga senam žmogui. Namuose eglutės nepuošiu, neturiu vietos. Man atrodo, kad geriau būtų, jei aikštėje pasodintų gyvą eglutę ir ji užaugtų. Šita dirbtinė daug darbo ir pinigų reikalauja, o jei pasodintų, tai eglutė gyvuotų tiek, kiek miestas – daugybę metų.

 

Marytė

Marytė:

Labai gerai, kad jau eglutė beveik papuošta, anksčiau šventės prasidės. Namuose šaką puošiu viduryje gruodžio, taip pat turiu amžiną iš pūkų ir plunksnų padarytą eglutę, pasistatau ir grožiuosi. Man svarbu, kad miesto eglutė graži būtų, ateisiu, kai pasipuoš miestas, apžiūrėti.

Kalbino Violeta Karaliūnaitė

Mortos Mikutytės nuotraukos

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą