fbpx

Čekijos lenktynių trasoje puikiai pasirodė Tautvydas Urba

Dalintis:

Savaitgalį Akmenės rajone vykusiame Lietuvos autokroso taurės II etape tauragiškiai nesirungė. Du lenktynininkai išvyko į Rygoje organizuotą ralio kroso čempionatą. O bagį vairuojančiam Tautvydui Urbai puikiai sekėsi Čekijos trasoje – pelnyta III vieta.

Akmenės rajone savaitgalį surengtose Lietuvos autokroso taurės II etapo varžybose sulaukta 66 dalyvių iš Lietuvos ir Latvijos. Nors paprastai šios taurės varžybose važiuoja ir sportininkai iš Tauragės rajono, šįkart jų nebuvo. Jie ruošiasi jau liepos 12-ąją vyksiančiam Lietuvos autokroso čempionato I etapui Sungailiškių trasoje.

Du tauragiškiai savaitgalį dalyvavo Rygoje, Bikerniekų trasoje, surengtose varžybose. Vienu metu ten vyko Lietuvos, Latvijos, Baltijos ir NEZ čempionatų 1-ieji etapai. Užsiregistravo beveik 100 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos ir Vokietijos.

Crosskart Extreme klasėje rungtis nusprendė ir tauragiškiai Donatas Krasauskas bei Redas Norkus. D.Krasauskas važiavo tik du pirmuosius iš trijų kvalifikacinių važiavimų. Abu lenktynininkai šįkart nepateko net į pusfinalį.

Šiemet dėl plintančios pandemijos buvo atšauktas Europos čempionatas, todėl kai kurios šalys nusprendė organizuoti atskiras taurės varžybas. Šeštadienį Čekijos Humpolec mieste vyko „Alfa racing cup“ varžybos, kuriose Buggy 1600klasėje dalyvavo ir Tautvydas Urba. Iš viso šiose varžybose užsiregistravo 36 dalyviai, o Buggy 1600 klasėje tarpusavyje varžėsi 9 lenktynininkai. Tauragiškis T.Urba startavo pirmoje pozicijoje ir kurį laiką jam pavyko ją išlaikyti. Bet įvažiavus į duobę jo bagiui nuleido padangą, buvo sulankstytas ratlankis ir sugadinti galiniai stabdžiai. Nepaisant to, jam pavyko finišo liniją kirsti trečiam.

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą