Dalis Joniškės sodų gyventojų sulauks vandentiekio

Dalintis:

UAB „Tauragės vandenys“ suplanavo Joniškės soduose įrengti vandentiekio tinklus. Tiesa, ne visuose soduose, o tik gausiausiai gyvenamose gatvėse. Bendrovės projektui trečiadienį pritarė Tauragės rajono savivaldybės taryba.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė UAB „Tauragės vandenys“ direktorius Eduardas Anulis, vandentiekio tinklai bus įrengti tose Joniškės sodų gatvėse, kurios turi daugiausiai gyventojų. Dėl gatvių parinkimo bus tariamasi su sodų bendrijomis. Nuotekų tinklai sodų gyventojams nebus tiesiami, gyventojai nuotekų rezervuarus turės įsirengti patys.

Pasak E.Anulio, projekto įgyvendinimo darbai būtų vykdomi etapais. Šiemet būtų parengtas projektas, paskelbtas konkursas ir įrengtas gręžinys ten, kur pavyks rasti vandens.

Tauragės rajono savivaldybė biudžeto lėšomis prie šio projekto prisidėtų ne mažiau kaip 50 procentų. Preliminari projekto pirmojo etapo vertė – apie 50 000 Eur, antrajam etapui, kai bus tiesiamos vandentiekio trasos, prireiktų apie 250 000 Eur.

Taryba taip pat pritarė, kad „Tauragės vandenys“ įgyvendintų projektą „Nuotekų tinklų ir nuotekų valyklos įrengimas Tauragės rajono Mažonų kaime“. Pagal šį projektą 2020–2021 metais nuotekų tinklai būtų įvesti Mažonų kaimo Vilties gatvėje, o 2021–2023 m. Mažonų kaime būtų įrengta nuotekų tinklų trasa ir nuotekų valykla. Lietuvos automobilių direkcija šio kaimo Vilties gatvėje ketina įrengti pėsčiųjų ir dviračių taką. Nuotekų tinklų projekto pirmojo etapo preliminari vertė – apie 300 000 Eur, antrojo etapo – apie 950 000 Eur.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą