Geriausias žolės trimeris mažiems kiemams – TOP 3 pasirinkimai

Dalintis:

Tinkamai vejos priežiūrai nepakanka vien įprastos žoliapjovės. Norint puikaus kiemo kraštovaizdžio, trimeris yra nepamainomas pagalbininkas. Nuo vejos kraštų iki siaurų tarpų sutvarkymo – trimeris gali paversti kasdienę užduotį malonia patirtimi. Tačiau šiuo metu prekyboje yra aibė įvairiausių trimerių, todėl rasti tobulą variantą gali būti nelengva užduotis.

Išrinkome tris tvirtus, patikimus ir patogius trimerius nedideliam kiemui prižiūrėti.

Akumuliatorinis trimeris „Makita DUR181Z“

Nuotrauka: Senukai.lt

„Makita DUR181Z“ yra galingas ir patikimas akumuliatorinis trimeris. Dėl šiuolaikiškos struktūros trimeris sveria vos 3 kg, o dėl patogių rankenų juo labai lengva manevruoti, todėl galima pjauti žolę ir piktžoles minimaliomis pastangomis. Galingas trimerio motoras užtikrina įspūdingą pjovimo galią, kuri labai svarbi norint efektyviai ir tiksliai apdailinti vejos kraštus.

Reguliuojamas teleskopinis velenas ir manevringa galva suteikia trimeriui dar daugiau universalumo, todėl naudotojai gali pasiekti sudėtingai pasiekiamas vietas ir pjauti žolę įvairiais kampais. Be to, „DUR181Z“ baterijos veikimo laikas yra įspūdingas – net iki 46 minučių vienu įkrovimu. „Makita DUR181Z“ yra aukštos klasės žolės trimeris, užtikrinantis išskirtinius rezultatus tiek profesionaliam naudojimui, tiek asmeniniams poreikiams.

Akumuliatorinis trimeris „Grunder GT-L0118“

Nuotrauka: Senukai.lt

Ieškantiems kompaktiško, bet galingo akumuliatorinio trimerio, „Grunder GT-L0118“ gali būti vienas geriausių pasirinkimų. Tai nebrangus, vos 2 kg sveriantis akumuliatorinis trimeris, puikiai tinkantis nedidelėms vejoms tvarkyti. Dėl trimerio 30 cm darbinio pločio pjovimo darbai įvyks greitai, o patogi kilpinė rankena užtikrins, kad rankos nepavargs net ir po ilgo pjovimo. Į komplektą įeina ir 2 Ah baterija, kurią pilnai įkrauti galima vos per valandą. Vis dėlto, jeigu dirbti norite ilgiau, „GT-L0118“ galima naudoti ir su iki 5 Ah talpos akumuliatoriais.

Elektrinis trimeris „Grunder DT2140“

Nuotrauka: Senukai.lt

Elektrinis trimeris „Grunder DT2140“ yra dar vienas puikus sodo pagalbininkas, kuris leis jums greitai ir patogiai nupjauti nedidelius žolės plotus. Patvarus 550W variklis užtikrina pakankamai galios įvairių rūšių žolei, todėl švariai nupjauta veja bus garantuota. Trimerio dizainas yra universalus, jis turi reguliuojamą teleskopinį kotą ir patogią kilpinę rankeną, todėl galima pritaikyti įrankį pagal jūsų poreikius ir išlaikyti patogią laikyseną darbo metu.

Tai nėra akumuliatorinis modelis, todėl pjovimo metu jis turi būti įjungtas į elektros tinklą. Žolės trimeris „Grunder DT2140“ yra patogus ir patikimas pasirinkimas, jeigu kieme turite prieigą prie elektros tinklo.

Benzininis ar elektrinis trimeris – kas geriau?

Elektriniai ir benzininiai trimeriai yra du populiarūs pasirinkimai norint turėti gražią veją, kiekvienas jų turi savo privalumų ir trūkumų.

Akumuliatoriniai ir elektriniai trimeriai turi itin naudingų savybių. Paprastai jie yra tylesni, lengvesni ir paprasčiau valdomi nei benzininiai trimeriai. Jie neskleidžia dūmų, todėl yra ekologiškesni. Elektriniai trimeriai reikalauja mažiau priežiūros, nes jiems nereikia nei benzino, nei alyvos. Be to, jie pradeda veikti spustelėjus mygtuką.

Vis tik elektrinių trimerių veikimo diapazonas yra ribotas dėl maitinimo laido ilgio arba akumuliatoriaus veikimo trukmės. Jie įprastai nėra tokie galingi kaip benzininiai trimeriai, todėl labiau tinka mažesniems kiemams.

Kita vertus, benzininiai trimeriai ir krūmapjovės pasižymi didele galia ir mobilumu. Benzininiai trimeriai gali susidoroti su stora, tankia augmenija ir dideliais žemės plotais, ypač jeigu tai yra krūmapjovė arba keturtaktis trimeris. Jų nevaržo laidai ar akumuliatoriaus veikimo laikas, todėl suteikia didesnę judėjimo laisvę. Tačiau jie dažniausiai yra sunkesni, triukšmingesni ir reikalauja daugiau priežiūros. Benzininiai trimeriai taip pat skleidžia išmetamąsias dujas, kurios prisideda prie oro taršos.

Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje Senukai.lt jeigu jums reikalingas naujas trimeris arba įvairūs trimerio priedai. Čia ne tik sužinosite, kokia yra jums tinkančio trimerio kaina, bet ir susipažinsite su svarbiausiais kiekvieno modelio techniniais parametrais.

Užs. Nr. 72

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

  1. Nesutinku ne uz jokius pinigus,reklama nes situ trimeriu negali parduoti!Gerai prekei reklamos beveik nereikia,tik akciju metu.

Palikite komentarą