fbpx

Ilgai laukta naujiena – pradėjo veikti pirmoji „Neste“ degalinė Tauragėje

Dalintis:

Nuo šiol aukštos kokybės degalų galės įsipilti ir tauragiškiai – automatinių degalinių tinklas „Neste“ atidarė pirmąją degalinę Tauragėje. Vairuotojams patogioje vietoje, Dariaus ir Girėno gatvėje, įrengta degalinė veiks visą parą, joje bus galima ne tik įsipilti kokybiškų degalų, bet ir įsigyti priedo „AdBlue“ bei pasinaudoti automobilių stiklų ploviklio „EasyFill“ kolonėle.

Ši degalinė – jubiliejinė, aštuoniasdešimtoji, „Neste“ tinklo degalinė šalyje. Į jos įrengimą investuota 0,5 mln. eurų.

Bendrovės „Neste Lietuva“ generalinis direktorius Markus Lindkvist džiaugiasi, kad įmonė šiemet tęsia sėkmingą 2021 m. tinklo plėtrą Lietuvoje.

„Matydami mūsų siūlomų produktų paklausą, 2021-aisiais vykdėme aktyvią plėtrą visoje šalyje – atidarėme net 5 naujas degalines. Ir toliau stebime sparčiai augantį poreikį saugiau ir patogiau įsigyti kokybiškų degalų, naudojantis savitarna, todėl džiaugiamės, galėdami pasiūlyti šią galimybę vis didesniam klientų ratui“, – sako M.Lindkvist.

Anot Tauragės rajono mero Dovydo Kaminsko, tokios investicijos smarkiai prisideda prie regiono konkurencingumo.

„Tauragėje kuriantis naujiems verslams, gyventojai ir miesto svečiai gauna daugiau aukšto lygio paslaugų, o dėl atsirandančios konkurencijos – gali tikėtis ir palankesnių kainų. Tokios investicijos ilguoju laikotarpiu regioną daro patrauklesnį ne tik gyventojams, bet ir kitiems investuotojams“, – teigia jis.

 

Degalinės atidarymo proga klientų laukia patrauklios kainos. Čia už degalus galima atsiskaityti grynaisiais pinigais, banko bei „Neste“ mokėjimo kortelėmis, taip pat „Neste“ mobiliąja programėle.

Naujoje degalinėje Tauragėje klientai ras aplinkos taršą mažinančio priedo „AdBlue“ pilstymo kolonėlę bei vartotojų jau pamėgtą tvarią stiklų ploviklio paslaugą „Easy Fill“, leidžiančią langų skysčio įsipilti tiesiai iš įrengtos kolonėlės. Bendrovės skaičiavimais, dėl šios „Neste“ paslaugos visoje Lietuvoje per metus į aplinką neišmetama iki 38 tūkst. plastikinių langų skysčio standartinių 4 litrų talpos pakuočių.

Nauja „Neste“ degalinė buvo įrengta laikantis aukščiausių aplinkosaugos standartų. Čia sumontuota garų grąžinimo sistema apsaugos nuo benzino garų pateikimo į aplinką tiek benzinvežio iškrovimo, tiek automobilio užpylimo metu. Po žeme patiesta speciali plėvelė, apsauganti, kad nelaimės atveju degalai nenutekėtų į gruntą. Taip pat sumontuoti valymo įrenginiai, surenkantys lietaus vandenį ir jį išvalantys.

Užs. Nr. 21

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

3 komentarai

  1. Kriminalistas on

    O ne priešais šią kolonėlę išrikiuotų ekskavatorių tarpe ir buvo rastas pavogtas Prancūzijoje Hyunday ekskavatorius?

  2. Ilgai laukta naujiena? Prajuokinot. Kainos tokos patrauklios kaip ir visur. Straipsnis verta š. Autorius dar didesnio š.

Palikite komentarą