Mažieji sportininkai atostogavo kartu

Dalintis:

Balskų girininkijos kieme tris dienas šurmulys netilo nei dieną, nei vakare. Per 100 jaunųjų Tauragės sportininkų aktyviai dalyvavo kasmetinėje vasaros stovykloje.

Tinklinis, rankinis, virvės traukimas, futbolas, vikrumo rungtys, specialios Visuomenės sveikatos biuro užduotys – tik spėk suktis. Tauragės sporto centro trenerė ir direktoriaus pavaduotoja Inga Jurienė sako, kad 130 jaunųjų sportininkų po karantino pagaliau susibūrė draugėn.

– Patys mažiausi septynmečiai ir centrą lankantys šešiolikmečiai visi po vienu stogu ir visi puikiai sutaria. Čia susirinko visų sporto šakų atstovai, todėl veiksmo tikrai daug. Per mokslo metus vaikai išsibarsto po treniruotes. Susiburti kartu jiems smagu, susiranda draugų, pasimato su treniruočių draugais. Prisipažinsiu, bėdų su sportuojančiais vaikais tikrai neturim, – sakė trenerė I.Jurienė.

Patys mažiausi vaikai stovyklavo vos vieną dieną. Paklausti, kas labiausiai patiko ir ar važiuos į stovyklą kitąmet, jaunieji sportininkai choru atsakė:

– Čia geriau nei kieme.

Su vaikais stovykloje nuolat dirbo aštuoni įvairių sporto šakų treneriai. Jie tikina – sportuojantys vaikai daug ištvermingesni ir aktyvesni.

– Čia nėra jokio priverstinio užsiėmimo. Vaikai noriai dalyvauja rungtyse. Nėra tokių, kurie sienas ramstytų. O ir su oru mums labai pasisekė. Saulė šviečia, ir maudomės, ir žvejojam, ir sportuojam. Ėjom į žygį. Pernai dvi naktis atostogavę vaikai palapinėse slėpėsi nuo smarkaus lietaus. Manote nors vienas išvažiavo iš stovyklos? – retoriškai klausė I.Jurienė.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą