Organizatoriai džiaugiasi: krosnelių krovinys saugiai pasiekė Ukrainą

Dalintis:

Sausio 5 dieną buvo paruošta ir išlydėta dar 200 krosnelių, kurias paaukojo Rimanto Kaukėno fondas, geri Lietuvos žmonės bei patys akcijos organizatoriai „United Bees“. Šiandien krovinys jau Ukrainoje ir pasiekė vieną karščiausių vietų, kur vyksta intensyvūs mūšiai.

Dalis krovinio buvo palikta Lvovo mieste, iš kur jis keliaus į Charovą. O kita dalis, kartu su krovinį lydinčiu akcijos ambasadoriumi Andriumi Mockumi, iškeliavo į Bachmutą. Kaip žinome, šiame mieste šiuo metu vyksta aktyvūs mūšiai. Miestas yra nuolat apšaudomas, didelė dalis pastatų sugriauta, o apie pusė miesto gyventojų toliau priversti laukti pagalbos.

„Mūsų tikslas, jei tik įmanoma, pasiekti ir tas teritorijas, kuriose yra vykdomi aktyvūs kariniai veiksmai. Neišvengiamai ten vyksta ir civilių žmonių gyvenimas. Jiems ten daug sunkiau, nes kalbame ne tik apie elektros energijos ar šilumos trūkumą. Čia kalbame apie išgyvenimą“, – teigia „Grill Keg“ vadovas ir akcijos organizatorius Martynas Žvigaitis.

Į Ukrainą pristatyta krosnelių siunta. Paramos organizatorių nuotrauka

Krovinį lydintis akcijos ambasadorius Aurimas Mockus savo pranešime konstatavo: „Artilerija praskrenda virš galvos ir yra nutaikyta į taikinius už 20 km nuo jų buvimo vietos, taip žmonės yra priversti gyventi kasdien.“

Pirmoji krosnelių siunta buvo išgabenta į Ukrainą dar prieš didžiąsias metų šventes, gruodžio 16 dieną Ją nugabeno „Praeities Žvalgas“ komanda.

Į Ukrainą pristatyta krosnelių siunta. Paramos organizatorių nuotrauka

Akcijos organizatoriai uoliai dirba toliau, norėdami kuo greičiau paruošti dar vieną krosnelių siuntą. Kada ji išvyks, priklauso ir nuo žmonių bei organizacijų noro prisidėti.

Į Ukrainą pristatyta krosnelių siunta. Paramos organizatorių nuotrauka

„Dabar tikslas – paruošti 400 krosnelių, kurios keliautų į Charkovą. Poreikis vien šiame mieste yra 2500 krosnelių. Sudėjus visus prašymus iš Donecko, Čerkasų miestų savivaldybių, turime 4100 krosnelių poreikį. Vieni to niekaip nepadarysime, bet žinome, kad kartu mes stipresni ir kviečiame visus norinčius prisidėti – žmones, bendruomenes, įmones, asociacijas, labdaros-paramos fondus, savivaldybes. Šitos krosnelės yra sukurtos padėti Ukrainoje kenčiantiems žmonėms. Mes jas  gaminsime ir organizuosime jų pristatymą tol, kol bus poreikis“, – teigia Martynas Žvigaitis.

Į Ukrainą pristatyta krosnelių siunta. Paramos organizatorių nuotrauka

Nupirkti ir padovanoti ukrainiečiams unikalią Lietuvoje sukurtą krosnelę galima „Grill Keg“ svetainėje: https://grillkeg.com/products/heating-cooking-keg-for-ukraine-donation.

Kompanijos darbuotojai taip pat suteiks visą informaciją apie tai, kaip ir kada jūsų padovanota krosnelė pasieks ukrainiečių šeimas.

Paaukoti taip pat galite pervesdami pinigus į „Siųsk šilumą Ukrainai“ sąskaitą LT677300010175369806 (AB „Swedbank“), VŠĮ „United Bees Fund“.

Krovinių pervežimas

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą