fbpx

Penktadienio, liepos 10-osios, „Tauragės kurjeryje“: interviu su Tomo Raulinavičiaus automobilio sprogdintoju

Dalintis:

„Kadangi ano įvykio kaltininkų nerado, pagalvojau, kad ir dabar bus kažkas panašaus, niekas nieko per daug neieškos“, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo balandžio 28-osios naktį Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Tomo Raulinavičiaus automobilį susprogdinęs vyras.

Kas šis žmogus ir už ką keršijo politikui? Tyrimo dėl savo elgesio pabaigos laisvėje laukiantis 49-erių metų vyras atsakė į šį žurnalistų klausimą. Atsakymas į jį – jau netrukus, rytojaus laikraščio numeryje.

Penktadienį jūsų laukia ir daugybė kitų išskirtinių naujienų – su nauja rubrika „Tauragės kurjeryje“ startuoja Rimvydas Valatka, įspūdžiai iš viešnagės Petkaičių kaime, kuriame likusi vos viena sodyba, rinkimų į Seimą naujienos – Tauragėje mažėja balsavimo apylinkių, daugėja kandidatų, atskleidžiamos dviejų savivaldybės įmonių pardavimo aukcionų datos, sužinosite, kodėl automobiliu važiuoti ant Pagramančio piliakalnio pavojinga ir kodėl savivaldybei jau trečią kartą nepavyko priduoti pastatyto baseino. Žinoma, tai dar toli gražu ne viskas. Rasite ir vasarišką virtinukų su braškėmis receptą, jūsų laukia ir kitos naujausios krašto žinios, ir ypatinga Henriko Vaitiekūno lietuviškų serialų apžvalga.

Gražaus artėjančio savaitgalio su „Tauragės kurjeriu“!

Gaukite savo krašto naujienas jums patogiu būdu

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą