fbpx

Penktadienis Tauragėje: dužo langai, dingo galvijai ir važinėjo neblaivūs vairuotojai

Dalintis:

Vakar vakare policijos pareigūnai pradėjo net keturis ikiteisminius tyrimus dėl skirtingų nusikalstamų veikų. Pranešta net apie pavogtą galviją.

Penktadienį į Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą (AVPK) kreipėsi 49-erių ūkininkas, pasigedęs savo galvijo. Pranešama, kad galvijas, buvęs pievoje Šikšnių kaimo ribose, galėjo dingti naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį. Pradėtas tyrimas dėl vagystės.

19.30 val. neramumai prasidėjo Stoties gatvėje, Tauragėje. Pranešta, kad nepažįstamas asmuo išdaužė dviejų butų langus. Bendras nuostolis siekia 200 eurų. Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą ir aiškinasi aplinkybes.

Naktį Tauragės gatvėse patruliavę pareigūnai patikrinimui sustabdė „BMW 3“ markės automobilį. 22.20 val. sustabdytoje mašinoje vairavęs 23-ejų vyras striukės kišenėje laikė įtartiną paketėlį. Pareigūnai įtaria, kad tai galimai narkotinės medžiagos – „žolė“. Vairuotojas buvo sulaikytas.

Naktį, 3.15 val., Žemaitės gatvėje patikrinimui sustabdytas 20-mečio vairuojamas „Toyota Corolla“. Patikrinus nustatyta, kad vaikinas neblaivus – alkoholio matavimo prietaisas rodė 1,57 prom. girtumo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus, kai girtumas viršija 1,51 prom. Jaunam vairuotojui gresia laikinai netekti teisės vairuoti. Taip pat bauda bei gali būti konfiskuotas automobilis.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą