Pirmą kartą Tauragėje vyks „Mažųjų aludarių diena“!

Dalintis:

Antrus metus vykstantis „Mažųjų aludarių dienos“ turas pirmą kartą atvyksta į Tauragės Pilies aikštę. Renginio metu kviečiami miesto gyventojai ir svečiai susipažinti su mažųjų Lietuvos aludarių gamyklomis, paskanauti vietoje ruošiamo maisto ir paklausyti gyvo garso koncerto.

RENGINYS NEMOKAMAS.

Kaip gimė „Mažųjų aludarių diena“?

Mugių organizatoriai UAB „Festivus“ tikina, jog šis renginys – tai galimybė palaikyti šeimos verslų pagrindu veikiančius bravorus. „Mažiesiems aludariams visuomet yra sunkiau išeiti į didžiąją rinką, konkuruoti su „gigantais“. Kadangi organizuojame muges ir didelį dėmesį skiriame nedideliems lietuviškos produkcijos kūrėjams, šiemet su komanda nusprendėme surengti mugę, kurioje būtent aludariai galėtų sužibėti ir supažindinti miesto gyventojus ir svečius su savo gaminama produkcija“.

Mažųjų alaus daryklų gėrimai yra kuriami siekiant kokybės, o ne kiekybės, tad visa produkcija yra gaminama tik iš natūralių medžiagų, kruopščiai atrenkant viską, kas naudojama gamybos procese.

„Ištroškusius atgaivinsime, išalkusius pamaitinsime, pavargusius pasodinsime ir dar galvelę paglostysime“, – štai tokiu šūkiu aplankyti artėjančią mugę vilioja jos organizatoriai. Ir ne veltui. Ištroškusius atgaivinti čia pasirengęs ir ketvirtį amžiaus gyvuojantis, Joniškėlyje gimęs bravoras „Joalda“. Savo gamybos tradicijas perduodantis iš kartos į kartą. O kartu su juo ir kiti mažieji Lietuvos aludariai susiburs į Pilies aikštė.

Į „Mažųjų aludarių dienos“ mugę kviečiami ir išalkę, jų čia lauks patys įvairiausi patiekalai. Ant žarijų keptų patiekalų mėgėjai liks nudžiuginti, nes mugėje keps mėsainius, sparnelius ir kitus gardžius patiekalus. O tradicinių maisto patiekalų mėgėjus palepins kepta duona ir mėsos užkandžiais.

Nuobodu tikrai nebus!

„Mažųjų aludarių dienų“ organizatoriai didžiausią dėmesį skiria muzikiniai programai. Pats renginys prasidės jau 12 val., o muzikinė programa vyks nuo 15 iki 22 val.

PROGRAMA

DJ Double Z

Grupė Multiks

The Dixie Hot Licks („Džiazo dienos Tauragėje“ programos dalis)

Grupė Saulės dievas

Nuo 12 iki 18 val. NEMOKAMAS PRIPUČIAMAS BATUTAS VAIKAMS.

„Mažųjų aludarių diena“  vyks  liepos 15 dieną Pilies aikštėje. Lankytojai kviečiami užsukti nuo 10 iki 22 val. Čia pat lankytojams bus įrengta poilsio erdvė, o kad nenuspėjamos oro sąlygos nesutrukdytų mėgautis gardžiu maistu ir gėrimais, nuo saulės spindulių ar lietaus apsaugos virš stalų ir sėdmaišių esantys skėčiai.

Užs. Nr. 76

 

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

3 komentarai

  1. Ponai rašytojai , kurioje vietoje parašyta KURIĄ DIENĄ vyks ši šventė ? Gal aš neprimatau, ar čia jūs tokie išprusę…

  2. Don Antonio on

    O, ir valdžia į protą atėjo, juk Jablonskis sakė: alus gerti sveika … . Gal ne tiek kaip minti dviratį, bet penkias dienas mynęs gali ir miežino paskanauti, ir vėl penkias minti, žinoma septintą pailsėjus 🍻

Palikite komentarą