fbpx

Policijos pareigūnams įkliuvo jaunuolis su narkotinėmis medžiagomis

Dalintis:

Šiąnakt policijos pareigūnams užsukus į Šilalės rajone esantį Kelpšaičių parką pastebėtas BMW automobilis, kuriame buvo trys jaunuoliai. Vieno jų kišenėje, įtariama, rasta narkotinių medžiagų.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad pareigūnai į Šilalės rajone, Laukuvoje esantį Kelpšaičių parką užsuko vakar, apie 23.02 val. Ten pastebėtas BMW markės automobilis, kuriame sėdėjo įtarimą sukėlę trys jaunuoliai, todėl nutarta atlikti jų apžiūrą. 20-mečio jaunuolio kelnių kišenėje aptiktas folijos lankstinukas su galimai narkotine medžiaga – kanapėmis.

Pareigūnai įtardami, kad asmenys gali turėti ir daugiau narkotinių medžiagų, atliko detalesnę automobilio apžiūrą.

Apžiūros metu automobilyje prie pavarų svirties rastas cigarečių pakelis „Winston X Style“, kuriame buvo paslėptas folijos lankstinukas su neaiškios kilmės baltais milteliais, kaip įtariama, narkotine medžiaga.

Tauragės AVPK nuotrauka

Pareigūnams atidarius automobilio „BMW“ variklio dangtį ir atidengus salono filtrą buvo aptiktas dar vienas folijos lankstinukas su tamsios spalvos tabletėmis bei veido kaukė, kurioje rastos dar trys tamsios spalvos tabletės, galimai narkotinės medžiagos.

Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti, pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Tauragės AVPK nuotrauka

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą