Pramogos ir edukaciniai užsiėmimai vaikams Dino parke

Dalintis:

Šylant orams ir artėjant vaikų vasaros atostogoms sukate galvą kuo nustebinti savo smalsiuosius pasaulio tyrinėtojus? Atvykite į Dino parką. Čia jūsų laukia kvapą gniaužiančios edukacijos ir ekskursijos po dinozaurų knibždantį laukinį džiunglių pasaulį.

12 edukacinių programų

Šių dienų vaikus sudominti – tikras iššūkis, tačiau jis yra įveikiamas. Pasitelkę vaizduotę, kūrybiškumą ir potyrius, sukūrėme įtraukiančias edukacines programas. Jose moksleiviai įgyja ne tik naudingų žinių apie priešistorinį pasaulį, atkasinėja ir tyrinėja dinozaurų fosilijas, iš arti pažįsta gamtą bei gyvūnus, prisiliečia prie lietuviškų tradicijų, bet ir  išbando savo jėgas atliekant įdomias užduotis. Jei jūsų vaikai yra tikri kompiuterių ir telefonų asai – jiems taip pat turime siurprizų. Edukacinė programa „Priešistorė, dinozaurai ir aš (Google karta)“ įtraukia moksleivius ieškoti paslėptų kodų naudojantis tik mobiliuoju telefonu: jame esančia išmaniąja programėle ir GPS ryšiu.

Dino parkas

Didžiausia edukacinių užsiėmimų nauda – moksleiviai daugiau laiko praleidžia gamtoje ir užsiima  naudinga veikla. Čia jie atsipalaiduoja, bendrauja su draugais, lavina savo kūrybiškumą, vaizduotę, kritinį mąstymą bei mokosi dirbti komandoje. Patirti įspūdžiai įkvepia daugiau domėtis įvairiomis profesijomis bei mokslais: istorija, fizika, chemija, matematika, geografija, gamtos pažinimu ir net literatūra. Po edukacijų vaikai namo parsiveža nepakartojamus įspūdžius bei savo rankomis sukurtus šedevrus.

Dino parkas

Išleistuvės ir ekskursijos

Artėja darželio ar mokyklos išleistuvės? Padarykite išleistuves įsimintinomis! Speciali išleistuvių programa „Misija – Dinozaurai“ dar labiau sustiprina bendraklasių ryšį ir leidžia pasimėgauti smagiu ir nepakartojamu laiku drauge. Dino parko išleistuvių programą sudaro 5 misijos. Jas įveikusiems laimėtojams yra įteikiami prizai, tačiau didžiausias apdovanojimas – jų juokas, patirtys ir buvimas su savo klasės draugais. Be to, renginio metu su moksleiviais žaidžia ir bendrauja animatorius. Taip pat jų laukia nepakartojamos pramogos visame Dino parke.

Dino parkas

Itin smalsiems ir vietoje nenustygstantiems moksleiviams patinka pažintinės klasės ekskursijos po parko džiungles. Jose susipina istorija, archeologija ir šių dienų pasaulis. Ekskursijos metu ne tik tyrinėjamas dinozaurų laikmetis, bet ir susipažįstama su dabarties gyvūnais ir gamta „Dino zoologijos sode“. O išvyką vainikuoja neribotos pramogos 5D kine, „Cosmo“ veidrodžių labirinte ir šikšniukų kalvoje, pasivažinėjimas elektromobiliais, šokinėjimas ant batutų, lazerinių šautuvų kovos, karuselės ir kitos nerealiausios veiklos.

Ar esate pasiruošę atvykti ir patirti nepamirštamas akimirkas? Mes jūsų jau laukiame. Užsisakyti pramogas Dino parke galite https://dino.lt/programos-vaiku-grupems/

Užs. Nr. 86

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą