fbpx

Renginių repertuaras savaitgaliui minimalus

Dalintis:

Šį savaitgalį renginių gausa nestebins. Dar šįvakar galima užsukti į šeimadienį prie Tauragės bendruomenių namų. O sekmadienį – visi keliai ves į Sartininkus.

Šiandien minima Kultūros darbuotojų diena. Tai turbūt šįkart jie ir nusprendė pailsėti. Renginių savaitgalį numatyta nedaug, bet visgi yra iš ko rinktis. Kaip skelbia renginių organizatoriai, jau visai netrukus Pilies menėse prasidės poeto Jauniaus Kulnio kūrybos vakaras „Poetas iš pilies“. Galima tikėtis įdomaus laiko, mat poetą kalbins ir renginį moderuos gerai žinomas žodžio virtuozas Eugenijus Šaltis. Primename, kad renginyje bus galima dalyvauti tik turintiems galimybių pasą.

Trumpam atgis Kunigiškių istorinė mokykla. Prie jos – pažintinis susitikimas, pavadintas „Sėjau rūtą“, su Rumšiškių lietuvių liaudies buities muziejaus muziejininke Rasa Žumbakiene. Atėjusieji išgirs ir Utenos kultūros centro Užpalių kanklininkų ansamblio „Pasagėlė“ atliekamas melodijas surengtame koncerte.

Jau 17 val. prie Tauragės bendruomenių namų prasidės šeimadienis, dedikuotas augintiniams. „Duok leteną“ renginio sumanytojai žada pramogas mažiesiems, smagią fotosesiją, bendravimą ir aktyvų laiką. Norintieji galės apsilankyti ir mobiliame veterinarijos kabinete.

Sekmadienį visus mėgstančius rudenį ir jo gėrybes kviečia Sartininkai. Suplanuota rudens šventė „Rudens suktinis“. Nemokamame renginyje gros kaimo kapela „Kamana“. Į svečius iš Raseinių atkeliaus vokalinis ansamblis „Geluvos gaida“. Užsukti pažadėjo ir Tauragės kultūros centro Eičių skyriaus jaunimo ir muzikavimo studijos atstovai. Muzikalios šventės metu bus renkama gražiausia rudeniška puokštė, o visi atvykstantys raginami paieškoti daržo ar sodo gėrybių pasidalinimui, ar net nepatingėti ir iškepti gardų pyragą šventiniam stalui.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą