fbpx

Savaitgalio gidas: spektakliai ir gimtadienio šventė

Dalintis:

Šį penktadienį renginių nedaug – tauragiškiai kviečiami į spektaklį, o Skaudvilėje – švęsti jubiliejinio gimtadienio. Šeštadienį ir sekmadienį renginių nebus, nes artėjant Vėlinėms žmonės neturi kada linksmintis – reikia pasirūpinti artimųjų kapais.

Spalio 23 dieną 18 val. Tauragės kultūros rūmuose Užupio dramos teatras pristatys premjerą „Smulkūs vedybiniai nusikaltimai“, sukurtą pagal prancūzų dramaturgo Eriko Schmitto kūrinį. Ritos Urbonavičiūtės režisuotame spektaklyje gvildenamos meilės ir skyrybų temos, kalbama apie tai, kad jausmai ne visada amžini, o laikas – ne jų sąjungininkas, kad nereikia tikėtis kažko iš meilės, bet įrodyti, kad ji egzistuoja. Kūrinio interpretacija nepastebimai įtraukia žiūrovus – jie pasijaučia istorijos dalimi. Bilietų kainos – 10–15 Eur.

Spalio 23 dieną 18 val. Skaudvilės kultūros namuose – miesto bendruomenės teatras „Karšuvis“ švęs jubiliejinį gimtadienį. 10-mečio proga kolektyvas pastatė premjerą – vieno veiksmo dramą pagal J.Tumą-Vaižgantą „Keista diena“. Pjesę adaptavo režisierius Sigitas Kancevyčius – į to meto aktualijas režisierius žvelgia per dabartinio laikotarpio, užvaldyto inovatyvių technologijų, prizmę. Jis visko neatskleidžia ir teigia, kad reginys bus nepakartojamas, suplanuota labai graži šventė, visus kviečia į premjerą.

Sigito Kancevyčiaus nuotrauka

Po spektaklio žiūrovams bus pasakojamas teatro nueitas kūrybinis kelias, dalijamasi prisiminimais ir kuriozinėmis situacijomis, skambės sveikinimai, žinoma, bus ir dovanų – koks gimtadienis be jų? Įėjimas laisvas, tik prieš renginį žiūrovai bus registruojami. Organizatoriai primena, kad būtina dėvėti kaukes ir laikytis saugaus atstumo.

Dalintis:

About Author

Regina Genienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Palikite komentarą