Savaitgalis numatomas poetiškas, teatrališkas ir dainingas

Dalintis:

Sinoptikai žada vėjuotą ir vėsų savaitgalį, o renginių organizatoriai ragina nenuleisti rankų ir nesėdėti namuose. O užsukti bus kur.

Šiandien Tauragės kultūros rūmuose vyksta mažoji knygų mugė, kurioje savo leidinius pristato mažosios Lietuvos leidyklos. Ta proga suplanuoti ir įvairūs susitikimai su Lietuvos kūrėjais, autoriais. 16 val. Tauragės B.Baltrušaitytės bibliotekoje vyks poezijos vakaras „Su antika į šiandieną“. Jame klausytojai susitiks su poetu Alvydu Valenta.

17 val. Tauragės kultūros rūmuose numatytas susitikimas su vaikų rašytoja Liudmila Petkevičiūte, kuri pristatys savo kūrybos tikslus.

Smagus vakaras laukia atvyksiančių į Lomių kultūros namus, kur suplanuotas jaukus adventinis vakaras su dainuojamosios poezijos atlikėjais Rasa ir Artūru. Renginio pradžia 18 val.

Tokiu pat laiku startuos ir Žygaičių bibliotekos padėkos vakaras. Jo metu planuojamas koncertas „Už lango ruduo, bet tarp mūsų tik vasara“. Taip pat kraštiečiams bus pristatyta žinomo aktoriaus Juozo Gaižausko knyga „Tigras, glostantis pėdas“.

Šeštadienį tikras mėgėjiškų teatrų festivalis aidės Skaudvilėje – ar pasiruošėte vitamino C dozei? Jau 11 val. Skaudvilės kultūros rūmuose prasidės festivalis „Veidrodis“, kuriame net trys komedijos. Žiūrovai išvys Klausučių teatro „Klampynė“ komediją „Kaimynai, taip pat Prienų rajono teatro „Veidrodis“ komediją „Numanė“ bei Akmenės teatro komediją „Meška“.

13 val. Pagramančio kultūros namai kviečia visus, norinčius išbandyti jėgas pinant advento vainikus. Vyks edukacija, kurios metu susirinkusieji bus mokomi šios tradicinės ir simboliškos puošmenos darymo.

Vėliau, 15 val., Tauragės kultūros rūmuose žiūrovų dėmesio laukia išskirtinis renginys. Vyks dainų ir šokių ansamblio „Jūra“ 65-mečio koncertas. Žadama labai įdomi ir muzikali programa, vieną po kito konkursuose apdovanojimus skinančio ansamblio – vertas dėmesio pasirodymas!

Tikrai išskirtinis reiškinys, galima sakyti, visoje Lietuvoje, lauks žiūrovų sekmadienį. 13 val. Tauragės Švč. Trejybės bažnyčioje bus pratęsta vyrų chorų festivalio „Užtraukim, vyrai, dainą“ tradicija. Nuo 2009 metų organizuojamas festivalis vyrų chorus suburdavo kiekvieną pavasarį. Tik viską keičianti pandemija pakoregavo ir šį renginį. Šiemet suplanuotas ištisas vyrų chorų koncertų ciklas, vykstantis nuo lapkričio 21-osios. Sekmadienį klausytojai išgirs Ąžuolų klubo vyrų chorą iš Vilniaus.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą