fbpx

Šiurpnakčio moliūgais pasipuošė biblioteka

Dalintis:

Šiandien prie Tauragės Birutės Baltrušaitytės bibliotekos ant suoliuko įkurdinti spalvoti moliūgai. Puošnų kampelį ruošė bibliotekininkės.

Artėjantis Šiurpnaktis, dažnai vadinamas Helovynu, – ne lietuviška ir prieštaringai vertinama šventė. Spalio 31-ąją minima vakarietiška šventė vieniems kelia šypseną, kiti piktinasi – esą turime ir savų gražių tradicijų. Nepaisant įvairiausių nuomonių, skaptuotų moliūgų žibintai daugelio mėgiami ir jais nevengiama puošti erdvių.

Šįkart pasipuošti savo pastato prieigas nusprendė Tauragės B.Baltrušaitytės bibliotekos darbuotojos. Dėl jų pastangų ant suoliuko šalia bibliotekos atsirado apie 10 spalvingų puošmenų.

Daivos Žebelienės nuotrauka

– Mūsų merginos kūrybingos. Dažė, puošė ir sudėjome rezultatą. Kelis moliūgus jos pačios atsinešė, vėliau nusprendėme, kad šiek tiek trūksta, tai dar kelis nusipirkome, – džiaugėsi kolektyvo darbu bibliotekos direktorė Meilutė Parnarauskienė.

Vadovė vardijo, kad moliūgais erdves papuošė Vaiva Keserauskaitė, Martyna Pikoraitienė, Saulė Ramanauskaitė, Vida Meiland ir Vilma Liočienė.

Kol kas planuojama puošmenas saugoti ir vakarais, bibliotekai baigiant darbą, sunešti moliūgus vidun – kad neištiktų suniokotų knygų dėžučių likimas. Tačiau penktadienį visi spalvingieji ir skaptuoti moliūgai liks prie bibliotekos ir džiugins praeivius.

Daivos Žebelienės nuotrauka

Dalintis:

About Author

Morta Mikutytė

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Palikite komentarą